Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sosuke Aizen vs. Herkes

Kim Galip Olur?

• Aizen

Kullanılan: 29 36.7%
  • Herkes

Kullanılan: 44 55.7%
  • 2 tarafta kaybeder

Kullanılan: 1 1.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    79
Zeki olunca daha güçlü olmuyorsun.Öyle olsaydı Aizen Yamamoto'dan da güçlü olurdu.Wonderweisse gerek kalmazdi
Aizen ile Urahara arasındaki olay zeka kısmına kayıyor. Aizen kendi güçü yetseydi zaten zamazingo işlere girmeden direk ruh kralının oraya çıkardı. Demekki gücü yetmiyormişki bir anlamda hırsızlık yapıp tanrı vari bir varlıgın güçüne ihtiyac duymuş. Tanrısal güçe ulaşmasına ragmen Urahara bunu indirmesi bilmiş. Normal Aizeni akıl oynu ile döver. Aizen diğerlerinden çok güçlü birisi oldugu için fark yaratmıyor yetenegini, aklını birleştiren birisi oldugu için fark yaratıyor. Zeki olmasaydı bunları hiç yapamazdı her şeyi planlamıştı sadece ortamda kendisinden daha zeki birisi oldugu için başarılı olamadı. Yani kısacası Aizen güçü sayesinde degil de aklı sayesinde bunları yaptı.

Bu anket Urahara - Herkez olsaydı Urahara net alır derdim. Zira kendisi zaten hougyoku yapıcısı.

Aizen kazanır.Aizen orda hogyokuya güvendiği için tedbiri elden bıraktı urahara o showları yaptı, eski halınde yapamazdı.

La bu nasıl anket :/ Modlardan rica ediyorum ankete "Urahara tek yeter" seçeneğini koyup sıfırlayabilirmisiniz oyları. Çünkü hakikaten tek yeter.

Yeniden okuyunca fark ettim,bence gücünden degil zekasından bahsediyor.Aizen ust varlik olunca zihinsel olarak da daha güçlü olacağını düşünüyor haliyle
Çeviride güçlerimiz artık eşit olmasa da demiş. Hogyoku almadan önce eşitlermiş demekki. Zeka olarak da Kendi önüne koymuş.Urahara'yı küçümseme bence Aizen'le kendi yaptığı akıl oyunlarıyla dalga geçip onu bikaç kere mühürledi ama kafası yarı açık formundayken Hogyoku sayesinde koza formuna girerek mühürden kurtuldu. Shinigami halini tek başına shikai haliyle bile alma şansı var. Üstüne Bankai açarsa Aizen'e pek şans tanımıyorum açıkçası.

Aizen'in kendisi diyor senin geliştirdiğin teknik yüzünden senin yarattığın hogyoku olmasaydı bu savaş bitmişti şimdi

Aizen ile Urahara arasındaki olay zeka kısmına kayıyor. Aizen kendi güçü yetseydi zaten zamazingo işlere girmeden direk ruh kralının oraya çıkardı. Demekki gücü yetmiyormişki bir anlamda hırsızlık yapıp tanrı vari bir varlıgın güçüne ihtiyac duymuş. Tanrısal güçe ulaşmasına ragmen Urahara bunu indirmesi bilmiş. Normal Aizeni akıl oynu ile döver. Aizen diğerlerinden çok güçlü birisi oldugu için fark yaratmıyor yetenegini, aklını birleştiren birisi oldugu için fark yaratıyor. Zeki olmasaydı bunları hiç yapamazdı her şeyi planlamıştı sadece ortamda kendisinden daha zeki birisi oldugu için başarılı olamadı. Yani kısacası Aizen güçü sayesinde degil de aklı sayesinde bunları yaptı.

Bu anket Urahara - Herkez olsaydı Urahara net alır derdim. Zira kendisi zaten hougyoku yapıcısı.

Yaniliyorsun.Zeka ile one çıktığı dogru ama Aizen'in kendi saf gücü inanilmaz yüksek.Tum o kaptanları zihin gücüyle degil,kendi fiziksel gücüyle yendi dimi?

Hazır Bleach haberleri gelmişken forumda böyle konular görmek sevindirici.

Shikaisinin akıl almaz yeteneği sayesinde Kenjutsu ve Kidou becerisini de üstüne katarak Aizenin kazanacağı bir linç girişimi olacaktır.

Urahara'nın o kadar kaptan ile mücadele edebileceğine ihtimal bile vermiyorum, fakat Aizen bunu başardı. Hatta yendi de. Aizen'in kastettiği zeka temelli bir bakış açısı olabilir. Yani zekanın getireceği güç: Aizen'in elde edebildikleri.
Urahara'nin en son savaştığı quincy ile Aizen bu kadar uğraşır mıydı?

Uruhara da Aizen gibi yapabilirdi fakat yapmadı ve geride kaldı Aizen de bence bundan söz ediyordu. Artık aynı boyutun varlığı değiller.

Konuya gelirsem,
Aizen'in zampaktosu çok kafa karıştırıyor. Kaptanları birbirine bile düşürebilir. Saf güçle hepsini yenemez ama o zampakto yok mu o?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık