Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sosuke Aizen vs. Herkes

Kim Galip Olur?

• Aizen

Kullanılan: 29 36.7%
  • Herkes

Kullanılan: 44 55.7%
  • 2 tarafta kaybeder

Kullanılan: 1 1.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    79
Ya İchigo Aizen'le arasına mesafe koyduğu zaman bile sadece eşit güçtekiler aralarına mesafe koyabilir diyordu. Isshın koyduğu zaman ise akıllıca diyordu. :D Isshin bile Aizen'e yakın güçte birisiydi.

Aizen iyidir, hoştur. Fakat bu kadar kişiyi yenemez.

Güzel nokta yakalamışsın böyle çok şey var parmağı boşa atmadı değil mi temel yetenekleri sağlam babasının da Aizen gibi.Baş edebilecek düzeyde yani ilüzyon altında olmadığı yada Aizen kullanmadığı takdirde.Ama işte ks korkunç bir yetenek örneğin Soifon füzeyi sallasa onun dostuna denk gelmeyeceğinin garantisi yok.Neyse sonra yazacağım uzun.

Urahara çok büyütülüyor.Evrim geçirmiş mayuri işte alt tarafı.Aizen alır ölümsüzlük yeteneğini kullanmasına bile gerek kalmamıştı zaten bunların yarısına karşı

Urahara çok büyütülüyor.Evrim geçirmiş mayuri işte alt tarafı.Aizen alır ölümsüzlük yeteneğini kullanmasına bile gerek kalmamıştı zaten bunların yarısına karşı
Evrim geçirmiş Mayuri mi;? :/ A

izen'in kendisi eşit oldukları kabul ediyor. Hatta benden daha zekisin diyor. Fakat büyütülüyor. :/

Konu zeka değil güç olduğu için güçlerinden vurmak istersin diye düşündüm :(
Güçlerinin de eşit olduğunu söylüyor bir zamanlar. Aizen Hougyoku aldıktan sonra daha güçlü oluyor zaten. Arada düşündüğün kadar fark yok. Hele Urahara evrim geçirmiş Mayuri kesinlikle değil. Aizen'in tüm o tanrısal güçlerine rağmen ilgisini çeken, gıpta ettiği tek isim belki de.

Kenpachi,Urahara,Shunsui üçü bankai açıp 1v3 yapsalar yenerler ama zamanında Aizen herkese tek atarken neden bankai açıp yenmediler ozaman.Senaryo hatası mı yoksa,bankai açsalar bile fayda etmez miydi hipnoza?
@Millennium Wizard sen cevaplarsın belki sorumu.

Güçlerinin de eşit olduğunu söylüyor bir zamanlar. Aizen Hougyoku aldıktan sonra daha güçlü oluyor zaten. Arada düşündüğün kadar fark yok. Hele Urahara evrim geçirmiş Mayuri kesinlikle değil. Aizen'in tüm o tanrısal güçlerine rağmen ilgisini çeken, gıpta ettiği tek isim belki de.
Aizen'in ilgisini hougyokuyu üretebildiği için çekiyor.Güçlerinin eşit olduğunu sanmıyorum ben.Öyle olsa karakuradaki savaşta Aizen sadece yamamatoya önlem aldı Urahara'yı tehdit olarak görse onada bir önlem alırdı.Aizene tek yapabildiği yerleştirdiği kidou oldu.
Aizen seviyesi kendi dışında 2 kişi var seride biri yamamato diğeri Bach.Onların arasında Urahara sırıtmıyor mu ya :(

Aizen'in ilgisini hougyokuyu üretebildiği için çekiyor.Güçlerinin eşit olduğunu sanmıyorum ben.Öyle olsa karakuradaki savaşta Aizen sadece yamamatoya önlem aldı Urahara'yı tehdit olarak görse onada bir önlem alırdı.Aizene tek yapabildiği yerleştirdiği kidou oldu.
Aizen seviyesi kendi dışında 2 kişi var seride biri yamamato diğeri Bach.Onların arasında Urahara sırıtmıyor mu ya :(
Dostum Aizen güçlerimiz artık eşit değil diyor, yinede ilgimi çekiyorsun diyor. :/ Fakat sen hougyoku yaptığı için ilgisini çekiyor diyorsun. :D Mangayı neden kabul etmiyorsun?

Hougoku'lu hali zaten daha güçlü, ama eskiden eşitlermiş işte. :/ Aizen güçlüyse bile çok fark yokmuş arada. Sırıtmıyor dediğin adam 5 potansiyel güç arasında. Bence bir daha düşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık