Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker, uzun zamandır kafamı kurcalayan bir konu üzerine senin de görüşünü almak istiyorum.

Zaman atlaması sonrası serideki bu büyük değişimin nedeni nedir?

Yani düşününce zaman atlamasından önceki arclar gerçekten şaheser niteliğindeyken, zaman atlaması sonrasında bir çok arc "doldurma" tadı veriyor. Sanki öylesine yazılmış başka bir shounen okuyor gibi hissediyorum.

Zaman atlamasından bir bölüm önce ve bir bölüm sonra arasında tam olarak ne fark var?
Aslında zaman atlaması öncesi ve sonrası arasında çok bir fark yok. Aradaki tek fark, artık çoğu kişinin bölümleri haftalık takip ediyor olmasında sorun yatıyor. Herkes güncele geldiği kısımdan sonrası için aynısını söylüyor. Mesela Punk Hazard genel olarak beğenilen bir arktır, buna rağmen o dönemde güncel takip edenlerin eleştirilerini görebilirsin.

Selamlar Smoker
-Luffy "Korsanlar Kralı" yani en güçlü olarak mı! kral olacak yoksa tam da Roger gibi bir kral mı olacak?
Roger ile WB'nin bir vssini çizip orada yenişemediklerini gördük (tabi buradan da net bir çıkarım yapmak doğru olmayada bilir)
-En güçlü olacaksa buna bir sınır çizebilir misin?
Konuda da geçtiği gibi "iki amirali aynı anda yenebilecek" muhabbeti var ya!
-Luffy geleni geçeni ezecek kuvvette birisi mi olacak (dövecek adam kalmadı bari kendimi döveyim falan)
-"Son"da ki Luffy profilin nasıl ve tabi tayfaya dair hissettiklerin? :)
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Luffy'nin döneminde yaşayan en güçlü korsan olur, ancak seviyesi asla Roger, Newgate, Garp gibiler kadar olmaz diye düşünüyorum. Yine aynı şekilde seri sonu Luffy'nin de iki Amiral'i aynı anda yenebileceğini düşünmüyorum. Tayfada sadece Luffy ve Zoro güç açısından korkulan isimler haline gelirler, kalanları yine kimse sallamaz.

Lufi ve Teach ilk karşılaştıktan sonra ayrılırlarken; Zoro ve Luffy, Teach için yalnız değildi diyor. Orda kastettikleri Beyaz Sakal korsanları mı? Teach o sırada ha*la* Beyaz Ssakal korsanlarının üyesi mi?
Hayır. Orada tam olarak ne demek istedikleri halen net değil. Teach'in içinde başka kişiler olduğuna dair teoriler var, bazıları bunu savunuyor. Bazıları da tayfasını kastettiklerini düşünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık