Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker, goroseiler neden kutsal ejderleri koruyor onlara ihtiyaçları mı var yani para ve makam için mi yoksa başka bi sebep mi ?

Jewelry Bonney dünya hükümetinin gizli hazinesi olabilir mi?

İlk isminin mücevher, takı gibi anlamları var ve dünya hükümeti için Akainuyu gönderecek kadar büyük önem arz ediyor.
"Sizleri asla affetmeyeceğim" demeside onlarla önceden bir ilişkisi olduğunu gösteriyor.

Tabi bu ihtimalleri çürüten şey ise Doflamingo. Doflamingo gizli hazineden haberdar. Bonney gizli hazine olsaydı daha önceden enselerdi diye düşünüyorum.

Jewelry Bonney dünya hükümetinin gizli hazinesi olabilir mi?

İlk isminin mücevher, takı gibi anlamları var ve dünya hükümeti için Akainuyu gönderecek kadar büyük önem arz ediyor.
"Sizleri asla affetmeyeceğim" demeside onlarla önceden bir ilişkisi olduğunu gösteriyor.

Tabi bu ihtimalleri çürüten şey ise Doflamingo. Doflamingo gizli hazineden haberdar. Bonney gizli hazine olsaydı daha önceden enselerdi diye düşünüyorum.
Kızı almaya Sakazuki'nin gitmesi önemsiz bir detay bana göre. Teach gibi bir adam için Amiral göndermeleri doğal bir durum. Bonney eskiden Kutsal Ejder falan olabilir bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık