Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Kolay gelsin @Smoker

Goroseilerin, Tenrubilerin emrinde olduklarını biliyoruz. Goroseiler 5 kişilik bir grup olmasına karşın; şimdilik bildiğimiz 17 kutsal aile var. Bunlar arasındaki hiyerarşiye göre ilk 5 ailenin üyeleri olabilir mi bunlar? Bunların tamamen objektif & sadık olduklarını düşünüyor musun ?

Kolay gelsin @Smoker

Goroseilerin, Tenrubilerin emrinde olduklarını biliyoruz. Goroseiler 5 kişilik bir grup olmasına karşın; şimdilik bildiğimiz 17 kutsal aile var. Bunlar arasındaki hiyerarşiye göre ilk 5 ailenin üyeleri olabilir mi bunlar? Bunların tamamen objektif & sadık olduklarını düşünüyor musun ?
Gorosei'nin Kutsal Ejder olduklarını sanmıyorum. Göreve getirilmiş normal insanlar olarak görüyorum onları. Sadık oldukları kesin, ancak o kadar kötü kimseler değiller gibi gorungörü. Çünkü Ohara'nın yıkım emrini verirken tereddüt ettiler.

Geçen aklıma geldi.Bu moria denizci askerlerin gölgesini çalıyordu savaşta.Mf savaşı gece olmadı bildiğim kadarıyla.Askerler güneşten kül olmadılar mı ? Yada bu yaşanmasına rağmen mangaka bize göstermemiş olabilir mi ? Ben yere yığılıp kaldıklarını hatırlıyorum tb arcındaki gibi şeyler olmamıştı sanırım.

Geçen aklıma geldi.Bu moria denizci askerlerin gölgesini çalıyordu savaşta.Mf savaşı gece olmadı bildiğim kadarıyla.Askerler güneşten kül olmadılar mı ? Yada bu yaşanmasına rağmen mangaka bize göstermemiş olabilir mi ? Ben yere yığılıp kaldıklarını hatırlıyorum tb arcındaki gibi şeyler olmamıştı sanırım.
Evet, olmadı. Animede askerlere bir şey olmuyor, mangada gösterilmiyordu sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık