Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Sanji de Zoro gibi canını vermeye çekinmez diye düşünürken E.Oda test köşe yaptı Sanji'ye karşı haki kullanmadığı için Luffy ölüm ile burun buruna geldi onepeace dünyasında olmayacak bişey değil ayrıca Zoro sanırım 2 defa Luffy ile ölümüne dövüştü birinde Nami olaya el attı 2. Dövüş ise anıları silinmiş ve hipnotize olmuş bir Zoro vardı 3. Dövüş kaçınılmaz bence...

Bir soru daha aklıma takıldı Aslında kendi düşüncem onepeace denen nesne hasır şapkanın kendisi olabilir mi? Çünkü Luffy Şapka ile beraber uyuyor, yemek yiyor, dövüşüyor ve ilerliyor. onepeace dünyasındaki herkes onu hasır şapkalı Luffy olarak tanıyor Luffy ilerledikçe güçleniyor ve namı yürüyor bana göre tayfa son savaşa kadar Shanks ile karşılaşmayacak Shanks'a şapkayı geri vereceği vakit zaten en tepede olacaktır. Raftel'e vardıklarında şapkanın onepeace olduğunu belki öğrenirler ancak şapkayı yine de Shanks e geri verecektir belki Shanks ölür ama yine de şapkayı mezarına bırakır. Bende ne teoriler ürettim... sizce onepeace şapkanın kendisi çıkabilir mi?
Luffy, Sanji'den yediği dayağı yüz katını Katakuri'den yedi ve ölmedi. Sanji'nin iki tekmesi ile öleceğini mi sandın?

Zoro'nun dövüş meselesine gelirsek. Ilkinde Luffy'nin gözünü kan bürümüş, mecburi bir dövüş var. Zoro, Luffy'yi öldürmez sadece durdururdu. Ciddi ciddi ölümüne dövüş yapıyor olsalar, Nami onları engelleyemezdi. Ikinci dediğin dövüş zaten mangada yok.

One Peace denen nesne hasır şapka değildir. One Peace dünyasında lakaplar genelde tipe göre veriliyor. Luffy'de de hasır şapka olduğu için Hasır Şapka diye lakabı var. Bence çıkmaz.

Roger korsanlarındaki Seagull isimli adamı ileride görme imkanımız var mı sence? Önemli biri olmasa Oda isim vermezdi diye düşünüyorum. Çekirdek üyelerden biri olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık