Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Anime de fark ettim de sugar kyros u oyuncak yaptığı zaman ile aradan geçen 10 yıl da bile Sugar aynı yaşta bunu nasıl açıklayabiliriz. Böyle bir soruyu önce den soran varsa gözümden kaçmıştır.
Birde Zoro sürekli Luffy ye ölümün benim elimden olacak, bir gün seni öldüreceğim gibi cümleler kullanıyor sence Luffy'i Zoro mu öldürecek final de...
Hobi Hobi no Mi sahibi kişi meyveyi yediği yaşta kalır. Bir nevi sonsuz gençlik elde eder. Meyvenin gücü ile oyuncak olan kişiler için de aynısı geçerlidir. Birisi oyuncak olduğu sürece yaşlanmaz.

Zoro niye Luffy'yi öldürsün? Adam Luffy için canını vermekten çekinmez. Dediklerini ciddiye alma, çünkü ciddi manada söylemiyor.

Olabilir. Geçen yaptığımız Discord tartışmasında ben de bunu savundum. Ancak ortada büyük bir problem var. Issho'nun meyvesi Mitolojik Zoan değil de Paramecia ise, onu nasıl kontrol edebiliyor? Bu soruya açıklama getiremedim.
Sence bu kontrol haki ile yapılabilir mi ? (Özeliikle H.Haki)
Birde mitolojik zoan derken hangi canlıyı kasteddin ?

Smoker-san luffy,doflamingo ile olan savaşında g4'ü ne kadar süre kullanabiliyordu şuan ne kadar kullanabiliyor belli mi?
Bir de big mom dev mi? şimdiden teşekkürler.

Meraba Smoker.Merak ettiğim bir konu var.Seride kral hakisi en çok korkulan güçlerin başında geliyor.Korsanların zirve isimlerinde görüyoruz.Hatta zirve olmayan 2. sınıf korsanlarda bile görüyoruz(dof ace sivri kafalı dayı vb)
ama serinin diğer tarafı olan amireller koramairel garp sengoku yani hiçbir denizcide göremiyoruz sizce neden

Zoro niye Luffy'yi öldürsün? Adam Luffy için canını vermekten çekinmez. Dediklerini ciddiye alma, çünkü ciddi manada söylemiyor.
Sanji de Zoro gibi canını vermeye çekinmez diye düşünürken E.Oda test köşe yaptı Sanji'ye karşı haki kullanmadığı için Luffy ölüm ile burun buruna geldi onepeace dünyasında olmayacak bişey değil ayrıca Zoro sanırım 2 defa Luffy ile ölümüne dövüştü birinde Nami olaya el attı 2. Dövüş ise anıları silinmiş ve hipnotize olmuş bir Zoro vardı 3. Dövüş kaçınılmaz bence...

Bir soru daha aklıma takıldı Aslında kendi düşüncem onepeace denen nesne hasır şapkanın kendisi olabilir mi? Çünkü Luffy Şapka ile beraber uyuyor, yemek yiyor, dövüşüyor ve ilerliyor. onepeace dünyasındaki herkes onu hasır şapkalı Luffy olarak tanıyor Luffy ilerledikçe güçleniyor ve namı yürüyor bana göre tayfa son savaşa kadar Shanks ile karşılaşmayacak Shanks'a şapkayı geri vereceği vakit zaten en tepede olacaktır. Raftel'e vardıklarında şapkanın onepeace olduğunu belki öğrenirler ancak şapkayı yine de Shanks e geri verecektir belki Shanks ölür ama yine de şapkayı mezarına bırakır. Bende ne teoriler ürettim... sizce onepeace şapkanın kendisi çıkabilir mi?

Meraba Smoker.Merak ettiğim bir konu var.Seride kral hakisi en çok korkulan güçlerin başında geliyor.Korsanların zirve isimlerinde görüyoruz.Hatta zirve olmayan 2. sınıf korsanlarda bile görüyoruz(dof ace sivri kafalı dayı vb)
ama serinin diğer tarafı olan amireller koramairel garp sengoku yani hiçbir denizcide göremiyoruz sizce neden
Bu konuda belli bir görüş yok, bekleyip görelim. Çünkü olma ihtimali var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık