Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Kısa değil o kadar ya :/ Şov yapmış ,gösteriş yaparak gölgelerini ortaya sunmuş . Yüzler muhteşem :)
reis şovunu yapmış :F
Aynen kapalı kapının ardından bile hissetmişler bizimkinin gücünü. Şu ihtiyarın gücünü çok merak ediyorum. S seviye avcı ablamız bizimkinin gücünü bu ihtiyarla kıyaslamıştı. Bu adam muhtemelen Kore'nin en güçlüsüdür.

İngilizce

Türkçe

Son düzenleme:
Aynen kapalı kapının ardından bile hissetmişler bizimkinin gücünü. Şu ihtiyarın gücünü çok merak ediyorum. S seviye avcı ablamız bizimkinin gücünü bu ihtiyarla kıyaslamıştı. Bu adam muhtemelen Kore'nin en güçlüsüdür.

İngilizce

Türkçe

hahahaha ulen adam ağız tadıyla nüfuzunu kullanacaktı onu bile kullandırtmadılar. :D

diğer taraftan artık bizimkinin seviyesinin bilinmesi iyi oldu. kendisine kalsa underground takılacaktı hâlâ :D uyardılar ama :F

hahahaha ulen adam ağız tadıyla nüfuzunu kullanacaktı onu bile kullandırtmadılar. :D

diğer taraftan artık bizimkinin seviyesinin bilinmesi iyi oldu. kendisine kalsa underground takılacaktı hâlâ :D uyardılar ama :F
Son sahne güzeldi. Türkçesinde bölüm yorumlarında güzel bir caps yapmışlar bayağı güldüm.

Bu arada elemanın nüfuzu bile bizimkinin altında. Bizimkisi direkt Başkanla ilişkiliyken elemanın babası başkan yardımcısı. Adam doğuştan yancı olarak doğmuş. Bir de kendi bağışlıyormuş gibi bunun üstünden şekil yapmaya çalışıyor.

Avcılar birliğinin başkanı ve A seviye eleman çok karizmalar be.

Sakın ola wiki sayfasına girmeyin bir girdim 260-270 novel sayısına kadar spoiler yedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık