Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Orc geldi de hayvan gibi mana yer o ben size diyeyim. Bizimki kendi gücünden feragat edip mana basmak zorunda kalacak. Mana içmekle dolmaz onun yeri. Veya orcu çıkaracaksa diğerlerini çıkaramayabiliri. Şu ezik ayıdan kurtulsak yeter. Sevmiyorum onu.
Gölge askerleri çağırmak mana yemiyor diye biliyorum. Sadece yenilen yok olan askerlerin tekrar tekrar iyileşip dirilmesi savaşmaya devam etmesi mana yiyordu.

Ayı hakkında spoiler
ayınin suan ismi yok fakat tank diye geçiyor ilerde seviye alınca ismini tank koyup kelle gölge askerlerden biri oluyor. Hatta ayının level atlaması diğer gölge askerlerden daha kolay. Anlayacağın uzun bir zaman daha ekipte

Noveli okuyan biri Gölge asker ileri seviyelerini biri söyleyebilir mi?

Şu karınca kral Diş in üstü seviye olan konuşan karıncanin seviyesi ne diye geçiyor
Beru Komutan son seviyesi de başkomutan falan oluyordu. Hatta Beru ile en sonlarda eski gölge hükümdarın askerlerinden birisi ile başkomutanlık için kapışıyordu.
.

Karınca kral komutan seviye mi
Spoiler alsan iyi olur.
Şimdi wikiden baktım, Marshal(Mareşal) olarak geçiyor. İlk gölge olduğunda komutan seviyesi diye hatırlıyorum. Komutan seviyesi ile konuşma yetisi kazanıyorlar. Zaten ilerde Oyuncu sistemi kalktığında hepsi konuşabiliyor.

Gölge askerleri çağırmak mana yemiyor diye biliyorum. Sadece yenilen yok olan askerlerin tekrar tekrar iyileşip dirilmesi savaşmaya devam etmesi mana yiyordu.

Ayı hakkında spoiler
ayınin suan ismi yok fakat tank diye geçiyor ilerde seviye alınca ismini tank koyup kelle gölge askerlerden biri oluyor. Hatta ayının level atlaması diğer gölge askerlerden daha kolay. Anlayacağın uzun bir zaman daha ekipte
Kelle gölge asker ne.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık