Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Hikayenin sonrasında mı ortaya çıkıyor o? Çünkü mutlak varlık denildi bu bölümde.
Kokenler hakkinda bilgi yok zaten oyle biliyorum hatta novelde bu biraz daha farkli diye hatirliyordum, hepsi birlikte bu tek varliga saldirmislardi diye biliyordum, aslinda bu kisim sadece savasin cikisini filan diyecek falan filan, sonrasinda ek hikayeler var ordada cok sey soylenecek ama bu tek varligin yok olmasi muallakta kalacak benim bildigim.

Bana klişe olması dışında kötü gelmedi hikaye. Hikayedeki tek saçmalık, tek varlığın, kendisine isyan edilebileceğini tahmin edemeyip kendisini öldürebilecek kadar kuvvetli yaratıklar yaratmış olması. Yoksa ben de aynı durumda olsam isyan ederdim. Bir tanesinin sadakat duygusu baskın geliyor ve isyan etmiyor. O da o durumda yapılabilecek seçimlerdendir. Bence sıkıntı yok.

Bana klişe olması dışında kötü gelmedi hikaye. Hikayedeki tek saçmalık, tek varlığın, kendisine isyan edilebileceğini tahmin edemeyip kendisini öldürebilecek kadar kuvvetli yaratıklar yaratmış olması. Yoksa ben de aynı durumda olsam isyan ederdim. Bir tanesinin sadakat duygusu baskın geliyor ve isyan etmiyor. O da o durumda yapılabilecek seçimlerdendir. Bence sıkıntı yok.
Adamlar tanrıyı yaratıcı değil de yönetici ve diğerlerinden biraz üstün olarak tasvir ediyorlar. O yüzden neredeyse tüm doğu eserlerinin sonu tanrı olarak tasvir edileni öldürmekle bitiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık