Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Smoker vs. Bastille

GAMBIT

saçma bir vs.

birisi serinin başından beri gördüğümüz dövüşlerine bir çok kez şahit olduğumuz luffy'nin baş düşmanlarından. diğeri dövüşüne rastlamadığımız herhangi bir hareketini görmediğimiz gereksiz bir karakter. neye göre dövüştürelim.

Roronoa Zoro

saçma bir vs.

birisi serinin başından beri gördüğümüz dövüşlerine bir çok kez şahit olduğumuz luffy'nin baş düşmanlarından. diğeri dövüşüne rastlamadığımız herhangi bir hareketini görmediğimiz gereksiz bir karakter. neye göre dövüştürelim.
Tashigi yide seri başından beri görüyoruz, Zoro yu hedefliyor ama geldiği nokta 2 yılda bu, Smoker ın seri başından Koramiralliğe atanmadan önceki dövüşleri yenemez zaten bu adamı, bu düşünce yanlış bence

En azından adam Fuji nin yanında, Gl de bırakılmamış

Hareketide bu, her ne kadar rezalet bir durum olsada :D

Cp0Lucci

Orada Sabo yerine Smoker olsaydı işler çok değişirdi. Sabo'dan tek yemek demek Smoker'dan tek yemek demek değil. Bastille alır :artiz:

Smoker aşağı yukarı şuanki Sanji seviyesi.
Bastille ise 2 yıl önceki Jyabura-Kaku seviyesi.

Mf savaşında Oz karşısında hiçbirşey yapamayan hayatımda bu büyüklükte dev göremedim diyen adamlardan çok şey beklemiyorum.
Zaten Mf'deki Oz o kadar güçlü değildi. Thriller Back'teki gibi Luffy'nin gölgesini almış bir dev yoktu karşılarında ama ona rağmen durduramadılar.
Ama Kuma Ursus Schock ile durdurmaya başardı ki o saldırıdan sonra Sanji ve Zoro kalkabilmişti.

2 yıl sonra Yeni Dünya'da güçlenmişlermidir dersek sanmıyorum.

Cp0Lucci

Smoker aşağı yukarı şuanki Sanji seviyesi.
Bastille ise 2 yıl önceki Jyabura-Kaku seviyesi.

Mf savaşında Oz karşısında hiçbirşey yapamayan hayatımda bu büyüklükte dev göremedim diyen adamlardan çok şey beklemiyorum.
Zaten Mf'deki Oz o kadar güçlü değildi. Thriller Back'teki gibi Luffy'nin gölgesini almış bir dev yoktu karşılarında ama ona rağmen durduramadılar.
Ama Kuma Ursus Schock ile durdurmaya başardı ki o saldırıdan sonra Sanji ve Zoro kalkabilmişti.

2 yıl sonra Yeni Dünya'da güçlenmişlermidir dersek sanmıyorum.
Bastille'de güçlenmiştir 2 yıl sonra yeni dünyadalar sonuçta. Bastille yerinde saymıyor.

Kaku ve Jyabura ise Smoker'den net güçlüydü 2 yıl önce ( Logia olmasa ) , 2 yıl sonrada güçlüdür Smoker'dan. Tabi Bastille'dende güçlüdürler cp0 adamı olmak kolay iş değil. ( Muhtemel )

Edit : Smoker'da hayatında Oz görmüş mü peki ? Oz'a haki ver tek atar Smoker'a 2 yıl önce sonra farketmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık