Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Smoker vs. Bastille

Öncelikle konu mangadan spoiler içerebilir uyarımı yapayım.

Spoiler verilmemesine özen gösterdim yine de.Merak eden birkaç arkadaş vardı konusunu açayım dedim.Koramiraller hakkındaki düşüncelere de ayna olur.

Smoker

Önemli dövüşlerinden sahneler

Bushoshoku haki ve koka kullanabilmektedir.2 seneden sonra meyvesini de geliştirmiş oldukça hızlanmıştır Ek olarak yüksek manevra kabiliyetine ulaşmıştır.

Bastille

Maynard gibi acemilerden daha tecrübeli bir koramiraldir.Dev cüssesine ve kuvvetine sahiptir.Oldukça büyük bir kiribachiyi silah olarak kullanır.İsshonun emrine verilmiş koramirallerden biridir.Her koramiral gibi en az 1 çeşit hakiye sahiptir.

Gördüğümüz tek dövüşünden sahnesi

Benzer rakiplere karşı akibetleri aşağı yukarı aynı olan iki koramiralin dövüşünden sizce kim galip çıkar ?

Monkey :D Luffy

bana smoker daha güçlü gibi geliyor ama aralarında bariz bir fark olduğunuda düşünmüyorum ayrıca bu koramirallerin çilesi bitsin ne ezildiler artık bizi coşturan koramiraller görmek istiyorum

Bastille'yi daha yakından tanıyamadık ki.Birini Law ve Vergo olan dövüşlerinde gördük.Bastille ise direk kutup ayısına denk geldiği için pert oldu.Biraz zorlama gibi olmuş hacı konu.Nasıl tartışacağız ki şimdi bunu? Hiç değilse kararsız seçeneği koysaydın.

Roronoa Zoro

Bastille ' Köpek balığı ' kesen kılıcıyla Smoker'a saldırır, Smoker jutte ile karşılarken kırılır juttesi vs başında, sonrası Smoker ın hızına kalıyor

Law ile hız olarak birazda olsa aşık attı, Vergo'nun da bir kaç darbesinden sıyrılmıştı, Vergo ya darbeler vermişti, muhtemelen Vergo ya verdiği darbeler Bastille yi indirmeye yeter

Bastille nin vs de yapacağı şey dediğim gibi başlangıçta jutteyi , kılıcıyla kırmak, sonrasında o hantallığı ile Smoker le baş edeceğini düşünmüyorum ( istediği kadar savursun hızıyla baş edemediği sürece şansı yok )

Anca Pekoms ve Tamago ya denktir Bastille

Birde şu var tabi, mangakanın deli oyunları

Alpamis

Smoker dumana boğar onu.Bastille kimdir ya :D Konu kilit tartışmaya bile açık değil bence...:D

Nedir bu koramirallerin çilesi arkadaş...
Bastille hakkında bilgim yok hani, en azından Smoker'dan bir iki hareket gördük.
Smoker diyeceğim sırf bunun için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık