Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sir Crocodile Nasıl Korsanlar Kralı Olabilir

Yav internetin kötü olduğunu anlıyoruz zaten başka yerde yazmışsın biliyorum.Ciddi ciddi cevap veriyorsun bide :hhh: Dur senin dilinden konuşayım sen böyle anlamıyorsun.
İnterneti kötüymüş yine başladın hikayelere:p
Max olduğun için anlamıyorsun, bende anlayabilmen için yazıyorum. :D

Yoksa uğraşmam, bu uğraşım sadece senin gibi anlama sıkıntısı olan Maxcıklar için. ;)

İnternet kötü Maxcığım, anlamamana şaşmadım...

Yahu ne anlatıyorsun? Şu troll konuda beni ciddi tartışmaya sokmaya mı çalışıyorsun? Bu adam için geçmişte ne diyorsunuz işiniz gücünüz troll konularda kendi uydurduğunuz şeylere kaldı şuan...

Bak hala şu seviyede diyemiyorsun, sorun bile soru işaretli kaçamaklı. Hala MF diyorsun, MF de bu adam Sables vb. dışında cidden ciddi meyve yeteneklerini bile kullanmamış, yine aynı şekilde geçiştirilmiş ve WB'nin ölümü ile bitmiş bir arc bahsettiğin. Şuan ise önümüzde Hükümetin net yıkılacağı bir arc olacak bu bir gerçek. Şu noktada bu adam gelecek 2 söz söyleyecek ve gidecek değil mi sana göre? Aynen öyle olur kesin...
Yahu o kadar adam varken Croco ne yapabilir bir amiralle mi eşleşecek ? Hükümete karşı dövüşebilir evet belirli bir düzeyde katkı da saglar ama o kadar anladın mı ? Bu yani ? Ötesi çok zorlama olur.

Belki kendi seraphimiyle dövüşebilir xD

Bir ton görmediğimiz,işlenmeyen adamlar var,Croco'ya çok rol veriyorsun çook xD

Yahu o kadar adam varken Croco ne yapabilir bir amiralle mi eşleşecek ? Hükümete karşı dövüşebilir evet belirli bir düzeyde katkı da saglar ama o kadar anladın mı ? Bu yani ? Ötesi çok zorlama olur.

Belki kendi seraphimiyle dövüşebilir xD

Bir ton görmediğimiz,işlenmeyen adamlar var,Croco'ya çok rol veriyorsun çook xD
Yahu o kadar adam dediğin kim? O kadar adam dediğin kişinin karşısında kimler olacak bir bak.

Aynen çok rol veriyorum Croc'a sana göre 2 laf söyleyip gidecek aynen. :S
Croco'ya hep muhalif oluyorduk, bu kez de KK olma yolunda destek olalım, nasıl KK olabilir kafa patlatalım dedik, yine yaranamadık kum kuna @Sir Crocodile :)
Konuların da trollüğün kadar kötü ne, hadi ilki falan neyse takılıp geçtik de tekrara düştün iyice. :S

Eskiden ciddi ciddi kötülüyordun elde o da kalmayınca kendini troll konulara vurdun. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık