Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Dune mükemmel olmuş.:respect: Uzun süredir bu kadar kaliteli içerik tüketmemiştim. Timoti rolünün hakkını sonuna kadar vermiş. Denis ve Hans abilerimin de ayrıca ellerine dillerine sağlık.

Gideyim ilk kitabı tekrar okuyayım.

Stilgar abimin de eline sağlık yıktı geçti bütün salonu.

Kitaplarını okumamama rağmen, Dune 2.filmi gerçekten uzun zamandır benim de izlediğim en iyi filmdi. Filmden sonra kitaplarını bayağı merak ettim :)

@kekomancer benim olayım Star Wars değil. Ben sadece Dune'ın sanki bilim kurguların çıkış noktasıymış gibi bahsedilmesinden rahatsız oluyorum. Kendisinden önce çıkan eserlere ve yazarlara ayıp ediliyor bence.

@kekomancer benim olayım Star Wars değil. Ben sadece Dune'ın sanki bilim kurguların çıkış noktasıymış gibi bahsedilmesinden rahatsız oluyorum. Kendisinden önce çıkan eserlere ve yazarlara ayıp ediliyor bence.
Ne demek istediğini anlıyorum, hak veriyorum da fakat Lucas da ak kaşık değil.
Çok fazla sükse yapmış çoğu eserde benzer bir hype oluyor ama. Bir de bilimkurgu denince insanın kafasında oluşan imajın azıcık dışına çıkmış bir eser söz konusu olunca haliyle "niş" kavramı tetikleniyor. Bu yüzden ayrı bir yere konmasını garipsemiyorum şahsen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık