Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

''Hiçbir'' bitişik olacak.
Bu Justice League'e bakayım dedim ve tekrar anladım ki bu Gal Gadot gördüğüm en kötü oyunculardan biri. Tabi önemli rol verilenler arasında.
Supermani hayata döndürdükleri sahne ve sonrasında ''Lazım olan mimikleri evde mi unuttun beceriksiz karı?'' diyesim geldi.
@twei sen mi övüyordun la bunu? :(
Hea hoş kadın diye övüyorduk, bi sıkıntı mı var gardaş?

Filmi ben de beğendim. İlk filmi de beğenmiştim.(1-2 mantıksız bulduğum konu vardı onlari da biraz araştırıp tamam demiştim.)
Film için yönetmeni çok güzel açıklama yapmış kısaca ben istediğim filmi çektim. Fanlari da anlayışla karşılıyorum falan demiş. Yani adam diyor ki ben ne ceksem fanlar zaten elestirecekti. Fantastik bir evrende bütün fanlari mutlu etmenin bir imkanı yok. Ben ne yaparsam yerden yere vurulacaktim zaten demek istiyor ama iste diyemiyor.
Filmde favori hilayem ise çoğu kişi begenmemis ama şu
Finn in o kadar şey yapıp hiçbirşey becerememesi cok guzeldi. Uzun zamandir böyle bir sey görmüyordum. Hep kahramanlar günü kurtarırdı. Bu SW da da hep boyle oluyordu ama burada olmamasına çok mutlu oldum.
Ayrıca Rey in de kimsenin birseyi çıkmaması harika olmuş.
Ayrıca şunu demeden geçemeyeceğim o fanlarin bu filmi bölüm 1 ve 2 den kotu görmeleri de garip.
Not: Star Wars hayrani degilim. Evren hakkinda da çok bilgim yok.
Ben bu filmi izlerken beğenmiştim tıpkı Thor'un son filmini beğendiğim gibi hatta Jumanji gibi yeni çıkan ama az biraz düşününce beğenmen geçiyor küfür etmeye başlıyorsun.

Mevcut isimlerle çıkmasalar belki gene giderleri olacak ama olmuyor işte. Star Wars izledim Luke Skywalker'in ergenlik yaptığını gördüm, adam sevgilisinden ayrılmış ergen kızlar gibi takıldı tüm film boyunca ki biz bu elemanın ergenken bile ergenlik yaptığını görmedik. Darth Vader'in bile içindeki iyiliğe inanmış ama bu burunun içindeki kötüleğe aldanıp kılıç çekmiş öyle mi ? Peki çekmişte ne olmuş her şeyi kayıp mı etmiş ?

Roger'in Zoro'ya diş geçirememesi gibi saçma sapan bir şey. Her şeyi geçtim Snoke kimdir, nedir nasıl o kadar güçlü oldu hiç yok filmde. Dünkü kızın güç içimizde diyip kayaları çatlatması falan tam evlere şenlik.

Kısaca az biraz filme dalayım dersen suratına suratına vuruyor rezilliğini ama hadi izleyek gitsin dersen o zaman çok güzel film olmuş.

Ben bu filmi izlerken beğenmiştim tıpkı Thor'un son filmini beğendiğim gibi hatta Jumanji gibi yeni çıkan ama az biraz düşününce beğenmen geçiyor küfür etmeye başlıyorsun.

Mevcut isimlerle çıkmasalar belki gene giderleri olacak ama olmuyor işte. Star Wars izledim Luke Skywalker'in ergenlik yaptığını gördüm, adam sevgilisinden ayrılmış ergen kızlar gibi takıldı tüm film boyunca ki biz bu elemanın ergenken bile ergenlik yaptığını görmedik. Darth Vader'in bile içindeki iyiliğe inanmış ama bu burunun içindeki kötüleğe aldanıp kılıç çekmiş öyle mi ? Peki çekmişte ne olmuş her şeyi kayıp mı etmiş ?

Roger'in Zoro'ya diş geçirememesi gibi saçma sapan bir şey. Her şeyi geçtim Snoke kimdir, nedir nasıl o kadar güçlü oldu hiç yok filmde. Dünkü kızın güç içimizde diyip kayaları çatlatması falan tam evlere şenlik.

Kısaca az biraz filme dalayım dersen suratına suratına vuruyor rezilliğini ama hadi izleyek gitsin dersen o zaman çok güzel film olmuş.
Luke ne yapar ne eder bilmiyorum. Seriye prequel ile başladığım için pek ilk üçlemeye pek saramadım madem başladık bitirelim bari diye izlediğim filmlerdi. Tabi bir de Ergen Anakin'in sahnelerini hiç ciddiye alamamam da bunun nedenlerinden. (Seriye prequel ile başlamayın.) Ama filmde olan inzivaya çekilip ölmeyi beklemek falan bana saçma gelmedi. Ergenken gözü karalık yapıp onun içinde iyilik var deyip teslim olmuş falan olabilir. Ama yaşı ilerledikçe bazı şeyler gördükçe içinde ufak bir karanlık oluşmuş olabilir. Bu bana çok insani gelir. Kylo'ya da bir anlık şeytana uyarak öldürsem mi acaba demesi ki hemen vazgeçiyor bu da mantıklı geliyor bana. Tabi ben Luke'un baştan aşağıya karakter analizini yapamam.
Snoke ve first order konusunun eleştirilmesi için erken olduğunu düşünüyorum. 3 filmde açıklayacaklar belki. Sonuçta bu adamlar da amatör değiller. Onlar da düşünüyordur böyle bir karakter ve grup çıkardık ama nereden geldiklerini de anlatmayalım kimse farketmez falan demenin saçma olduğunu. Açıklayacaklardır.
Dediğim gibi serinin hayranı da değilim seri hakkında çok bilgim de yok. Sadece sıradan izleyiciyim saçma şeyler de yazmış olabilirim :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık