Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Film bile degil belgesele daha yakın.
Aynen, belgesel olmuş gibi daha çok.
Film hakkında yorumunu okuduğum veya dinlediğim herkes beğenmediğini belirtiyor. Bu konuda yalnız değilsin yani. Bu yorumların aksine ben çok beğendim ve bir çok filminden iyi buldum.
Beğenmeyen arkadaşlar filmde ne arıyordu merak ediyorum.
Twitter'da falan hep olumlu eleştiriler vardı o yüzden dedim.

Star Wars Last Jedi'da yine bir eleştirmen-fan savaşı gerçekleşmiş. Eleştirmenler beğenirken fanlar topa tutmuş filmi. Şahsen filmi beğendiğimi söyleyebilirim.

Star Wars Last Jedi'da yine bir eleştirmen-fan savaşı gerçekleşmiş. Eleştirmenler beğenirken fanlar topa tutmuş filmi. Şahsen filmi beğendiğimi söyleyebilirim.
Filmi ben de beğendim. İlk filmi de beğenmiştim.(1-2 mantıksız bulduğum konu vardı onlari da biraz araştırıp tamam demiştim.)
Film için yönetmeni çok güzel açıklama yapmış kısaca ben istediğim filmi çektim. Fanlari da anlayışla karşılıyorum falan demiş. Yani adam diyor ki ben ne ceksem fanlar zaten elestirecekti. Fantastik bir evrende bütün fanlari mutlu etmenin bir imkanı yok. Ben ne yaparsam yerden yere vurulacaktim zaten demek istiyor ama iste diyemiyor.
Filmde favori hilayem ise çoğu kişi begenmemis ama şu
Finn in o kadar şey yapıp hiçbirşey becerememesi cok guzeldi. Uzun zamandir böyle bir sey görmüyordum. Hep kahramanlar günü kurtarırdı. Bu SW da da hep boyle oluyordu ama burada olmamasına çok mutlu oldum.
Ayrıca Rey in de kimsenin birseyi çıkmaması harika olmuş.
Ayrıca şunu demeden geçemeyeceğim o fanlarin bu filmi bölüm 1 ve 2 den kotu görmeleri de garip.
Not: Star Wars hayrani degilim. Evren hakkinda da çok bilgim yok.

Film için yönetmeni çok güzel açıklama yapmış kısaca ben istediğim filmi çektim.Fanları anlayışla karşılıyorum falan demiş. Yani adam diyor ki ben ne ceksem fanlar zaten elestirecekti.
Not: Star Wars hayrani degilim. Evren hakkinda da çok bilgim yok.
Şahsen filmi hiç beğenmedim
Yönetmenin sözleri de filmin kötü olduğunun (en azından bir star wars filmi olmadığının) kabullenişi bence. Belki görsellik, aksiyon vb. şeyler için izlendiğinde güzel olabilir ancak SW ile alakası yok.Bu yüzden senin gibi sw'den çok beklentisi olmayanlara yönelik bir gişe filmi.

Yeni nesil jumanji'yi izledim bugün. Sıfır beklentiyle gittim ama aşırı memnun ayrıldım filmden, baya keyifli ve eğlenceliydi.

Ayrıca Karen Gillan ne tatlı kadındır öyle ya. :utan:

Blade Runner izledim. Hiç bir halt anlamadım. Hiç mi aksiyon olmaz ya bilmiyorum. Belki de uyukluyordum ondandır.
''Hiçbir'' bitişik olacak.
Bu Justice League'e bakayım dedim ve tekrar anladım ki bu Gal Gadot gördüğüm en kötü oyunculardan biri. Tabi önemli rol verilenler arasında.
Supermani hayata döndürdükleri sahne ve sonrasında ''Lazım olan mimikleri evde mi unuttun beceriksiz karı?'' diyesim geldi.
@twei sen mi övüyordun la bunu? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık