Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Gücün ve karizmanın vücut bulmuş hali, Mihawk gibi çömezlerle kıyaslıyorlar birde Kara Kral'ı.
Eline sağlık Smoker.

Luffy'nin çocuğu o durumda olsa bırakın içki içmeyi ta Sabaody'den slash yollardı Zoro. Güç ve karizma var ama biraz omurgasız sanki. :/

Bu arada sağ olasın Smoker.

Bu nick'i seçmemdeki emeklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Saygı ve sevgiyle selamlıyorum. :sapkali:

Ellerine sağlık.

Rayleigh'i severim. One Piece' te en sevdiğim olaylardan biri Luffy' nin başkasından değil de Rayleigh'ten eğitim almasıdır.

Bir de Shakky' nin kocası olduğunu gözden kaçırmışım. Bu bilgiye biraz üzüldüm. :/

Bana sorarsanız gücü yetersiz. Roger dan sonra ikinci adam gözüyle bakarsak. Ne bileyim insan istiyor ki borsalinayı tokat manyağı yapsın. Bir yandan kumayı pataklasın ama yorulsun. Hani boğucu bir reiatsu / Haki bekledim.
Olmadı. Serinin en zirvesinde ki adamın astının gücü biraz daha olmalıydı gibi. Ayrıca Shakky ? :(
Hakide serinin zirve karakterlerinden birisi zaten. Yasliligina ve uzun süredir eline kilic almamis olmasina baglayabiliriz Saboady`de olanlari. Kizaru`dan gelsin: Bir amirali tutabiliyorsun ve daha fazlasini mi yapabilmek istiyorsun?
Ama genc olsaydi senin dediklerini yapabilirdi muhtemelen.

Ace'i kurtarmaya gitmemesinin mutlaka sebebi vardır.İleri de görürüz.Adam o kadar şey biliyor yakalanırsa Roger'ın sırları ortaya çıkabilir :D

Roger'ın şapkasını taşıyan Luffy için amiralin karşısına gözünü kırpmadan çıkan adam kanını taşıyan Ace için de gözünü kırpmadan aynısını yapardı. Vardır bi nedeni. Belki de savaşın olduğu sıralarda öğrendi Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu.

Luffy'nin çocuğu o durumda olsa bırakın içki içmeyi ta Sabaody'den slash yollardı Zoro. Güç ve karizma var ama biraz omurgasız sanki. :/

Bu arada sağ olasın Smoker.
+1.Eğer Ace'in kaptanın oğlu olduğunu bildiği halde gitmediyse karaktersizdir.Bizim Tayfanın en korkağı Usopp,Chopper,Nami bile Luffy'nin çocuğu için o savaşa gelirler.

@Gannicus @Yami
Bilmese bile fark etmez. Sengoku tüm dünyaya duyurduğunda Rayleigh de duydu. Ondan sonra hemen savaşa gidebilirdi. Novalar kısa süre içerisinde Mf'ye varmıştı. İstese Rayleigh de yapabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık