Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shounenler'deki En Etkileyici Kötü Adam

...

• Kullanılan toplam oy
    101
Şu herif geldi şimdi gözümün önüne.
Bu herif etkileyici değil sadece zavallı.

Oroçi sonradan çok sıçtı, Naruto serisinde adam gibi bir kötü var, o da ilk arcında zaten malumunuz, gerisini çöpe at hepsi sevgi pıtırcığı.
Şimdi gelelim favori villanımıa:
Tek geçerim.

Aynen böyle saykopat az bulunur.O vs attığı bölümü izleyesim geldi şimdi.Bradley olmasa tek geçerdim o seride.

Naruto villain yaratmakta çok başarılıydı tasarım olarak. İlk serideki felsefesini izlese çok daha farklı yorumlayabilirim.

1-Zabuza
2-Housen(Gintama)
3-Crocodile
4-Utsuro(Gintama.)
5-Arie Hoaqin(White-ToG.)

Olay saf kötülükse Hoaqin buradakilerin çoğunu tokatlar.

Zabuza'nın bu kadar sevilmesine şaşırdım. Onu seven nadir kişilerden olduğumu sanıyordum. Kishimato genelde villain yaratmakta epey başarılı. Orochimaru, Zabuza, Pain falan hepsi baya iyiydi.

Hunter x hunter yine baya başarılı. Hisoka, Chrolo Lucifer, Meruem, Pitou falan.

Bleach yine iyi ama bu ikisinin yanında zayıf kalıyor.

One piece ise hepsinin içinde en başarısızı. Dof iyi. Kaidou iyi gözüküyor umarım batırmaz. Baştaki villainler'in hiçbiri villain havasını veremiyor sanki bilemiyorum.

Shonen piyasasına hakim olsam dahasını söylerdim ama birkaç seriyi bildiğim için oradaki kötüleri söyleyeceğim . Sonrasında her ne kadar saçmaladığına dair spoiler alsam da izlediğim kadarıyla Orochimaru benim için ayrı yere sahip . Seriyi tamamen bitirince bir şeyler söylerim .

Aynı şekilde Bleach serisinin de daha başındayım ama gördüğüm kadarıyla zekasıyla Aizen beni etkiledi.

Sizce Battle Shounen piyasasındaki en etkileyici kötü adamı/adamları kimler? Sizi hangi yönüyle etkiledi?​
Bir de Zabuza'yı da vardı , onu da unutmayayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık