Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shounenler'deki En Etkileyici Kötü Adam

...

• Kullanılan toplam oy
    101
Bu konuda Naruto evreni nr kadwr efsaneyse Dbz evreni o kadar tirt. Oda efendi son dovusunde sivamasaydi ve karakteri kaliteli bir sekilde islemeye devam etseydi Dofy sama'yi da sayabilirdik.
Su ana kadar beni en cok etkileyenler
Madara
Aizen
Yagami light - L
Orochimaru

Aizen'in yeri bende ayrıdır. Adam kötülüğe yeni bir boyut kazandırmıştı. Sırf kötülük olsun diye insanlara zarar veren bir tip değildi. Aşırı gücü yüzünden karakteri bozulan bir tip de değildi. Tam tersine gücüne sonuna kadar hakimdi ve onun esiri değil efendisiydi. Sadece olması gerektiği yeri hedefliyordu. Bunu yaparken de gereksiz hiçbir adım atmıyordu.
Çok sevdiğim, şuna benzer bir lafı vardı: "Ben sizi aldatmadım siz benim doğamı kavrayamadınız." Gerçekten de en başından beri hep en sondaki amacı için gerekli adımları atmıştı. Sadece diğerleri onun amacını ve yeteneğini anlayamamıştı.
İçimdeki Aizen sevgisi kabardı galiba :D

Naruto'daki kötülerin çoğunu seviyorum sanırım. Orochimaru, Deidara, Sasori, Hidan, Pain, Tobi(kimliği açıklanana kadar) ve tabi ki Uchiha Madara. Bleach'den Barragan ve Aizen. One Piece de sadece Doflamingo var. Daha vardır da şimdilik bunlar aklımda kalmış.

Naruto'da öyle bir karakter yok. Sonradan sevgi pıtırcığı oldular. Belki Siyah Zetsu yalnız...

Fullmetal Alchemist'den Father

Jojo'dan Dio Brando

Dragon Ball'da var baya, gerçi onlardan da bazıları iyi oldu sonra.

Beni en çok etkilemiş kötü muhakkak değildir ama fazla esamesi okunmadığından hem reklam olsun hem de sesi ve o lanet bakışı ile Ushio to Tora'dan Hakumen no Mono'yu sizlerle paylaşmak isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık