Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Sanji Zoro da öyleydi işte. Zoronun zombisi her tarafı yara bere içindeydi dikişler falan "Sırttan alınan bir yara kılıç ustasının utancıdır" bile dedi. Sanji nin zombisi Nami'ye vurulacakken tekme atıp engel oldu. "Ölsem bile bir kadına vurmayacağım" vb. dedi...
Onlar gölge ama.Ryuma beden sahibiydi gölge değil.O lafları zaten gölgeler diyorlar onda sıkıntı yok.Oars Luffy gibi davrandı aynı lafları etti.Ama O beden Brook gibi davranması gerekirken bedenin asıl sahibi gibi davrandı.Yani Ryuma’nın kişiliği gibi.Bu da Moria’ya göre beden çok güçlü gölge çok daha zayıf olduğu için gerçekleşmiş.Ben karıştırdım galiba Luffy ile aynı şeyi yapmamış olabilir.Moria’nın bu sayfada dediği şeyi sadece Ryuma yaptı sanırım.

Wanolular, Ryuma'nın cesedi ve kılıcı çalındığı için Ryuma'nın gazabına uğradıklarına inanıyorlar. O yüzden Wano'nun başına kötü şeyler gelmiş. Öyle bir yere koymuşlar Ryuma'yı. Nasıl bir adamsa artık.
Onun yerine Oden'in dansözlüğü Ryuma'yı kaçırdı diye düşünmeleri gerekirdi bence.

Yaşla da o karakteristik özellik çok değişmiyor OP'de. Retcon yemiş olabilir. O zamanlar bile; birisi ölmeden, dövüş bitmez, diyen bir adamdı gerçi.

Oden hakkında kötü konuşmayın. -E.Oda.
Ya Brook'un saçları kesiyordu felan. Acımasız idi yani. Oradaki Ryuma ile Wanted'daki farklıydı. Şimdi bu Wano'dski daha da ayrı anlatılacak bence.

E konuşmuyoruz da zaten. Sadece insanların kurduğu bozuk neden-sonuç ilişkisini değerlendirdik. :flaugh:
Kesin öyle yapmışsındır. :ehe:
Ya Brook'un saçları kesiyordu felan. Acımasız idi yani. Oradaki Ryuma ile Wanted'daki farklıydı. Şimdi bu Wano'dski daha da ayrı anlatılacak bence.
Umarım anlatılır. Altın Ülke muhabbeti hala anlatılmadı. Onunla beraber işlenmesini umuyorum.

Ryuma'nın balonu bile siyahtır. :cool:
Ryuma'nın balonu bile patlasa, 2-3 ejderhanın ölümüne yol açar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık