Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Kart değil, editör onaylı dergi makalesiymiş. Kesin bakmamak lazım aynen. Ama Oda'ya yakın adamlar böyle düşünüyor işte.
Vivre kart bilgisi doğrudur da editörler saçmalıyor güven olmaz.Fikir beyan ediliyorsa mangayı okuyan da beyan edebilir.Bu arkadaşlar en yüksek ödüle sahip demişlerdi Shanks en düşük ödüle sahip çıktı. :) Bunların ipiyle kuyuya inilmez.
Doflamingo'nun uzaktan kuzeni çıkacak.
Doflamingo ihtiyar uşağı değildi ama.:hhh:

Gördüğümüz her yonkounun 20 30k adamı var.Muhtemelen bu bizim tayfa gibi 10 kusur adamdan oluşuyor.
Orası öyle ama mesela Kaido tarafından örnek vereyim.Bu adamın ordusu BM'ninkinden bile kalabalık BM'nin 10 k fodder adamı vardı şu Germa'nın haşat ettiği.Kaido'da bu sayı 20 k yanlış hatırlamıyor isem daha bunun kolcusu,uçan altılısı,yıkımcısı,novası falan var.Shanks'ın tayfasındaki adamlar diğer imparator tayfalarındaki adamlardan ne kadar daha güçlü çıkabilir ? En kötü adamlarının Cracker'ın 1,2 tık altı etmesi lazım diğer tayfalarla dengelemek için.Oda imparator oluşumlarının az çok denk olduğunu hissettirdi bence.Tayfası en güçlüyse bireysel en zayıf kendisi çıkacak net bence ama sanmıyorum :D

Diğer imparatorların da tayfalarına vurgu var ama dediğin gibi Shanks'ın ilk 3 adamına ayrı bir vurgu var.Diğerlerinden daha güçlü çıkabilirler ama denge lafı kafa karıştırıyor.Shanks'ın tayfa ödül olarak en dengeli tayfa denebilir diyor denizci.O zaman bu mantıkla Beckman ile atıyorum 4.adam arasında uçurum bir ödül farkı olmayacak ya da 5.adam arasında.Böyle bir tayfayı dengelemesi için Shanks'ın diğerler imparatorlardan zayıf çıkması gerekir anca.En zayıf imparator ve tayfasının açık ara Teach olduğunu düşünüyorum ama şu an.
Ödülleri yüksek olduğu için o isimlere vurgu yapılıyor. Ayrıca bu üçlünün ödüllerinin de birbirine çok yakın olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Atıyorum Benn ve Yasopp arasındaki fark Kata ve Cracker kadar yoktur belki. Tayfada 1 tane King'den çok az güçlü. 2 tane Kata'ya denk adam olduğunu düşün. Hem çok güçlü hemde diğer imparator taylarına göre dengeli olmuş olurlar.

Kart değil, editör onaylı dergi makalesiymiş. Kesin bakmamak lazım aynen. Ama Oda'ya yakın adamlar böyle düşünüyor işte.
Yolu kesişip yumruk/kılıç tokuşturan herkesi birbirinin rakibi olarak göstermişler onu diyorsun sanırım? Orada kast edilen şey bunların daha önce rakip olarak karşılaştığı. Shanks mevzusunda buna sebep olan şey de daha önce bir amiralle (Saka) karşılaştığının bilinmesi. Bir nevi mangadan yola çıkılarak oluşturulan istatistik gibi yani.

Evet, bayağı da inanıyorum olduğuna
Maalesef ben de öyle düşünüyorum.

@Millennium Wizard 2 milyar sınırını bilmişler. Dedikleri riskli hep. :D
Yolu kesişip yumruk/kılıç tokuşturan herkesi birbirinin rakibi olarak göstermişler onu diyorsun sanırım? Orada kast edilen şey bunların daha önce rakip olarak karşılaştığı. Shanks mevzusunda buna sebep olan şey de daha önce bir amiralle (Saka) karşılaştığının bilinmesi. Bir nevi mangadan yola çıkılarak oluşturulan istatistik gibi yani.
Böyle bir yazı okudumdu. Yine senden mi bilmiyorum. Shanks'ın kılıcı için de magmaya dayanıklı diyorlardı ayrıca.

@Millennium Wizard 2 milyar sınırını bilmişler. Dedikleri riskli hep. :D

Böyle bir yazı okudumdu. Yine senden mi bilmiyorum. Shanks'ın kılıcı için de magmaya dayanıklı diyorlardı ayrıca.
Bilmem olabilir. Magma deyince erimedi ya ondandır. Ne de olsa B. hakisi de çizilmiyordu o zamanlar : ))
Shanksle ilgili yazacak pek bir şey olmayınca mangada ne varsa yeni bir şey varmış gibi sunmuşlar işte. : ))

Son düzenleme:
Ödülleri yüksek olduğu için o isimlere vurgu yapılıyor. Ayrıca bu üçlünün ödüllerinin de birbirine çok yakın olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Atıyorum Benn ve Yasopp arasındaki fark Kata ve Cracker kadar yoktur belki. Tayfada 1 tane King'den çok az güçlü. 2 tane Kata'ya denk adam olduğunu düşün. Hem çok güçlü hemde diğer imparator taylarına göre dengeli olmuş olurlar.

Valla ben hiçbir tayfada 2 tane Kata dengi adam olduğunu düşünemem :D Usopp'un ilerde geçeceği kişinin seviyesi Kata ayarı falansa.Luffy Roger'ı,WB'yi g2,g3 te falan alacak seviyeye gelir.

Mihawk için de öyle sallıyorlar. :D
Mihawk Vista ile dövüşecek güçte :D

Valla ben hiçbir tayfada 2 tane Kata dengi adam olduğunu düşünemem :D Usopp'un ilerde geçeceği kişinin seviyesi Kata ayarı falansa.Luffy Roger'ı,WB'yi g2,g3 te falan alacak seviyeye gelir.
Luffy güç olarak Shanks'i geçsin yeter. Gerisi miras kalmış irade, kader vs. En baştan beri güç olarak Luffy'nin amacı Shanks'ten daha iyi bir tayfa kurmaktı. Yasopp'un nasıl güçleri var bilmiyorum ama muhtemelen en güçlü 3. üye. 3. Komutan yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık