Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Shanks'ın tayfasına asla en güçlü tayfa denmedi.En dengeli tayfa dendi sadece.
Haklısın ancak şöyle bir durum var diğer imparatorlar hakkında bilgi verilirken tayfalarına vurgu yapılmadı. Shanks hakkında bilgi verirken ise hem tayfa vurgusu var hem de tek tek 3 önemli adamının ismi vurgulanıyor. BENCE bu 3'lü diğer imparatorların adamlarından önde.

Haklısın ancak şöyle bir durum var diğer imparatorlar hakkında bilgi verilirken tayfalarına vurgu yapılmadı. Shanks hakkında bilgi verirken ise hem tayfa vurgusu var hem de tek tek 3 önemli adamının ismi vurgulanıyor. BENCE bu 3'lü diğer imparatorların adamlarından önde.

Diğer imparatorların da tayfalarına vurgu var ama dediğin gibi Shanks'ın ilk 3 adamına ayrı bir vurgu var.Diğerlerinden daha güçlü çıkabilirler ama denge lafı kafa karıştırıyor.Shanks'ın tayfa ödül olarak en dengeli tayfa denebilir diyor denizci.O zaman bu mantıkla Beckman ile atıyorum 4.adam arasında uçurum bir ödül farkı olmayacak ya da 5.adam arasında.Böyle bir tayfayı dengelemesi için Shanks'ın diğerler imparatorlardan zayıf çıkması gerekir anca.En zayıf imparator ve tayfasının açık ara Teach olduğunu düşünüyorum ama şu an.

Diğer imparatorların da tayfalarına vurgu var ama dediğin gibi Shanks'ın ilk 3 adamına ayrı bir vurgu var.Diğerlerinden daha güçlü çıkabilirler ama denge lafı kafa karıştırıyor.Shanks'ın tayfa ödül olarak en dengeli tayfa denebilir diyor denizci.O zaman bu mantıkla Beckman ile atıyorum 4.adam arasında uçurum bir ödül farkı olmayacak ya da 5.adam arasında.Böyle bir tayfayı dengelemesi için Shanks'ın diğerler imparatorlardan zayıf çıkması gerekir anca.
Gördüğümüz her yonkounun 20 30k adamı var.Muhtemelen bu bizim tayfa gibi 10 kusur adamdan oluşuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık