Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Forumum en kalitesiz tartışma konusu bence. Çünkü neredeyse ortaya çıktığı tüm sahnelerde kılıcıyla resmedilen, kılıcına davranan bir adamın kılıç ustalığı tartırşılıyor. Ben bu Şanks'ın geçmişten günümüze olaylara giriş yaptığı tüm sahneleri tek tek kesip biçip koymuştum foruma. Alayında kılıcına davranan bir şekilde çizilmişti. Bu adam kılıç ustası değilse kim kılıç ustası. Tartışmanın nedeni Mihawk > Şanks dememek.
Son cümleyi kabul etmeyen insanlar hala var mı yoksa? o_O

Forumum en kalitesiz tartışma konusu bence. Çünkü neredeyse ortaya çıktığı tüm sahnelerde kılıcıyla resmedilen, kılıcına davranan bir adamın kılıç ustalığı tartırşılıyor. Ben bu Şanks'ın geçmişten günümüze olaylara giriş yaptığı tüm sahneleri tek tek kesip biçip koymuştum foruma. Alayında kılıcına davranan bir şekilde çizilmişti. Bu adam kılıç ustası değilse kim kılıç ustası. Tartışmanın nedeni Mihawk > Şanks dememek.
Issho da sürekli kılıcına davranıyor, Newgate de tüm atakları olmasa bile %80'inde en iyi 12 kılıçtan birisi olan bisentosuna davranıyor. Bunlar da meyveli kılıç ustası mı o zaman?
Devlet sırf shic olduğu için unvanı mihawka vermiş olabilir mi ? Malum basın yayın ellerinde 1 gazete haberine bakar ?
Benim fikrim Im'in büyük oğlu olduğu.

Issho yüksek ihtimal meyve yemeden önce kılıç ustası olan bir adam zaten. Ama kılıç ustalığı meselesini çorba eden karakterlerden birisi aynı zamanda.
Benim merak ettiğim, kılıç ustası meyve kullanamaz, meyve kullanan kılıç ustası olamaz düşüncesi neden :confused:
Luffy gibi iş olsun diye eline kılıç alan birine kılıç ustası demek gerekmez ama bir karakter tercihen kılıç kullanıyorsa kılıç ustasıdır.

Benim merak ettiğim, kılıç ustası meyve kullanamaz, meyve kullanan kılıç ustası olamaz düşüncesi neden :confused:
Luffy gibi iş olsun diye eline kılıç alan birine kılıç ustası demek gerekmez ama bir karakter tercihen kılıç kullanıyorsa kılıç ustasıdır.
İşte bu durumda Newgate'i o klasmanda çıkartman gerekiyor ki Mihawk'ın ünvan gümbürtüye gitmesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık