Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Mihawk'la kapışacak düzeyde kullanıyor ama. Sigara içen biriyle ayda yılda bir sigara içen arasında epeyi bir fark vardır ama. Birinin içi zift dolmuş diğeriyse gayet sağlamdır.:oleyo2: bu mihawkın kılıcının kararmasıyla doğru orantılı
Adam kederlendikçe basmış hakiyi, sevdadandır sevdadan :ehe::ehe::ehe:
Mihawk ciğerleri kapkara yapmış Shanks’in ciğerler pamuk gibi.Demek bu adam kılıç ustası değil. :D

Kılıç ustası değil kılıç kullanıyor kılıç eline çok yakışıyor diye.:utan: Hani sigara içmiyorum ben diyip ayda yılda bir sigara yakılır ya Shanks’in kılıç kullanması da öyle arada bir yapıyor bir kaçamak.:oleyo:
Kılıç ustası ama sadece kılıç ustası değil 15 sene önce öyle sanırım.Şuan Rayleighde görüldüğü üzere haki bariyeri tekme tokat dövüşebiliyor . Mihawk veya Zorunun kılıcına al geriye ne kalır fazla bişey kalmaz :)

Kılıcın kararması kullanıcıdan mı ötürü yoksa kılıçtan mı ötürü? Son bölümdeki demir ustasının dediğine bakarsan kararan kılıçlar özel kılıçlar keza Enma da sahibinin isteği dışında haki emcükleyen bi kılıç, yani :S bilemiyorum Nalan.

Kılıcın kararması kullanıcıdan mı ötürü yoksa kılıçtan mı ötürü? Son bölümdeki demir ustasının dediğine bakarsan kararan kılıçlar özel kılıçlar keza Enma da sahibinin isteği dışında haki emcükleyen bi kılıç, yani :S bilemiyorum Nalan.
Hakinin karakteristiğine de bağlı olabilir. Misal sadece Ad*yaman tütünü veya uzun 2000 içenlerin bıyıklarının sararması...........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık