Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356

koma

kılıç taşıdığana göre kulanmasınıda biliyordur .gerçi sırf hava olsun diyede taşıyabilir.

Dango

Kilic ustasi olsaydi en iyi kilic ustasi mihawk degil shanks olurdu bence oyuzden kilic kullanicisi bence

Bence sadece kullanıcısıdır, kılıç ustası değildir. Kılıç kullanma yeteneği Mihawk düzeyindedir+hakisi eklenince çok güçlü bi kılıç kullanıcısı çıkar. Kılıç ustası olsaydı Mihawk en iyi olamazdı :)

Shanks mihawktan güçlü biri ama dünyanın en güçlü kılıç ustası mihawk. Bu yüzden Shanks kılıç ustası olsa en güçlüye Mihawk diyemezdik

O koca dev zaten Sanji'nin tekmeleriyle bilinçsiz ayakta duruyordu be ! Bu mu Zoro'nun gücü yani ? Abi Zoro'dan bahsediyorsunuz..Luffy'nin lastik vücudunun dayanamadığı acıya dayandı o herif..Zoro bir kılıç ustasıdır ve ben kılıçları olmadan Zoro'yu düşünemiyorum..Neyse Konu Shanks madem onu konuşalım değilmi?

Bence Shanks bir Yonkou ise kılıçda kullanıyorsa..Sadece Yonkou ünvanıyla bile kılıç ustası olması gerekir..
kardrsim luffynin lastik vucudunun dayanamadigi demissin ama oyle bir
durum olmadi .Oyle bir durum olsa idi luffy zaten ölurdu.

kılıç ustasıdır. ergenliğinde falanda elinde kılıçla görüyorduk. meyvesi büyük bir ihtimal yok en büyük savaş gücü kılıçtır heralde :D

Biraz konu dışı olacak ama Shanks'ın Mihawk'la yaptığı vs de birçok kişi Shanks'ın gücünü kıstığını hakisini kullanmadığını orda sadece kılıç dövüşü yaptıklarını bu yüzden Shanks'ın kılıç ustası olduğunu söylüyor. Arkadaşlar Mihawk'ın ünvanı "Dünya'nın en iyi kılıç ustası" Adam en güçlü kılıca sahip, sırf Zoro'nun ideallerinden hoşlandı diye onu öldürmeyip kendisine rakip yapmış bir insan yani demek istediğim şudur ki Mihawk gururu, erdemi, fikirleri olan biri. Kalkıpta bu adamın Dünya'nın en iyi kılıç ustası ünvanı için Shanks kardeş sen hakini kıs senle öyle dövüşelim sende haki var haksızlık bu diyecek bir insan değil. Bunu gelip Shanks dese hadi düello yapalım ben hakimi kullanmayacam sadece kılıç döğüştürecez. Benim şu 500 bölümlük animede ara ara göründüğüyle tanıdığım mihawk onun yüzüne tükürür kendisine hakaret sayar. Gelecekte ki en büyük rakibini kendi elleriyle eğitme erdemini gösteren bir adamın, karşısında ki rakibinin gücünü kısarak dövüşmesini bekleyecek, kendine yedirebilecek biri değildir.
Belki katılmazsınız oha abartıyor Hard Fanlık dersiniz ama bu benim düşüncem (Bu arada bütün animeler arasında Uchiha İtachi hariç HİÇBİR karakterin fanı değilim hepsine tarafsız gözle bakarak değerlendiririm) . Benim görüşlerime göre Shanks vs Mihawk tam anlamıyla iki tarafında bütün güçlerini ortaya koyduğu düellolardan oluşmuştur Mihawk'ta bana göre Shanks'a karşı denk bir mücadele ortaya koymuştur bu nedenle de Shanks'ı kılıç kullanıcısı olarak, Mihawk'ıda özellikle marineford savaşıyla çok küçümsendiğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık