Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Şeytan Meyvelerinin Doğuşu ve Gülücük Meyvesinin Gizemi

Ne düşünüyorsunuz

• Olabilir

Kullanılan: 12 70.6%
  • Olmaz

Kullanılan: 5 29.4%

• Kullanılan toplam oy
    17
Tamam ancak normal kanatlı ejderha değil bundan bahsediyorum. Efsaneyi biliyorum.
Saol yinede bilgilendirdigin için.
Hatta efsaneye göre şelalenin tersine yüzüp yuzeye çıkan moi balıkları ejderhaya dönüşür ve ortadsn kaybolur. Böyle olması lazim.
Doğu mitolojisinde ejderhalar yarı tanrısal ve kanatsız oluyor hocam batıdakiler biraz daha çok canavar ve kanatlı ama bence doğu her harükarda daha iyi.

Son düzenleme:
Bunu biliyorum meyvenin dış görünüşü içine şeytan girdiği anda değişiyor zaten .anlatmak istediğim hangi meyveye gireceği zaten. Teorim bunun üstüne yani
Örneğin mera mera no mi gidipte muzun içine girmez bana kalırsa .
Ancak bir konuda yanıldığını düşünüyorum logia ve mistik Zoanların ender olmasının gücüyle alakası ne olabilir ki. Daha az bulundukları için ender bulunuyorlar. Gücüyle ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Benim yıllar önce söylediğim şeyi teori diye yazmışsın, tamam deyip geçiyorum, uğraşmaya değmez.

Peki sence yetenek mi kullanıcıyı seçer kullanıcı mı yeteneği? İkisinin de iradesi mi girer yoksa devreye? Ya da kim kime denk gelirse mi?
Bir başka boyutuyla sorarsak meyveyi yiyince mi ona uygun değişimler yaşanıyor yoksa meyve uygun olana mı yar oluyor?
bişi anlamadım doc, dalga mı geçiyon nalakası var yazılanla :(
Oda bu kadar düşünmüyordur he :D.
herif arclar için düşünüp de uygulamadığı fikirlerden defterler diziyor, seriyi ilginç kılan meyve güçleri hakkında düşünmüyordur demek boş yapmaktır. yapma

Silinmiş Üye

bişi anlamadım doc, dalga mı geçiyon nalakası var yazılanla :(

herif arclar için düşünüp de uygulamadığı fikirlerden defterler diziyor, seriyi ilginç kılan meyve güçleri hakkında düşünmüyordur demek boş yapmaktır. yapma
İspat edemediğin sürece senin söylediklerin de boştan öteye gitmeyecek. Belki de basit bir olaya bağlayacaklar? Ayrıca ben de bir ton arc yazabilirim, malzeme çok.

Silinmiş Üye

@twei Üzgün atayim de benle aynı fikirde olmayanlara acıyıp üzüldüğümü belli edeyim. ?????

@twei Üzgün atayim de benle aynı fikirde olmayanlara acıyıp üzüldüğümü belli edeyim. ?????
yoo ispat etme gereği duymadım, adam kendi serinin güç unsuru olan meyve yetenekleri ve meyveler hakkında düşünmeyecek öyle mi :S

başkta tepki mi var atayım :T beni böyle kötü görmene üzüldüm. kimseyi gerçekten aşağılamıyorum halbuki neden böyle triplere giriliyor ilginç.

Silinmiş Üye

yoo ispat etme gereği duymadım, adam kendi serinin güç unsuru olan meyve yetenekleri ve meyveler hakkında düşünmeyecek öyle mi :S

başkta tepki mi var atayım :T beni böyle kötü görmene üzüldüm. kimseyi gerçekten aşağılamıyorum halbuki neden böyle triplere giriliyor ilginç.
Düşünmeyecek mi dedim ben :D? İki kere laflarımı çarpıtıp saçma cevap verenler benim zaten :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık