Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Serilerde En Nefret Ettiğiniz Şeyler

Kötü karakter eksikliği. Ana karakterin bu olacağım, şu olacağım demesi. Zırt pırt ağlayan baş ana kadın karakter. Sadece ses ile anakarakteri rage moddan kurtarmak(ana karakterinde bunu duyması). Şimdi amcamın atalarından gelen özellik sayesinde seni ölümden döndüreceğim ulennn zırvalıkları. O benim arkadaşım bir kere, sevgi pıtırcığı o, ona inanıyorum bize geri dönecek dattebayo zırvalıkları. Ölmesi gereken karakterin bir türlü ölmemesi(Ölüm eksikliği). Şu anlık aklıma gelenler bunlar artırılabilir .
Zamanında ne güzel nefret etmişim öyle ya :D
Sanırım ek olarak birden bire ortaya çıkan kişiler diyebilirim. Im örneği verilebilir buraya.

Ana karakterin babasının über süper güçlü çıkması. Her seride vardır bak bu, ulan birinizin babası da normal, gariban adam çıksın. Bilinçaltına genler düzgün değilse adam olamazsınız mesajı mı veriyonuz inceden?

En sevmediğim şey “irade”

Herkes gücü kadar güçlü olmalı.
Hız,işlevsellik,fiziksel güç, o serinin getirdiği güç (meyve,büyü) gibi gibi.

İrade işin içine girince yazarlar sıvıyor malesef. Adam yeri yığılıyor arkadaşlarını hatırlıyor geri kalkıyor. Bir daha yığılıyor bu sefer anne ve babasını hatırlıyor sonra bir daha. Bu tür olaylar beni baya tilt ediyor.

Ana karakterin babasının über süper güçlü çıkması. Her seride vardır bak bu, ulan birinizin babası da normal, gariban adam çıksın. Bilinçaltına genler düzgün değilse adam olamazsınız mesajı mı veriyonuz inceden?
Bak Gintoki reise babasının adı bile geçmiyor seride. Ah ah çok başka be Gintama :(
İrade işin içine girince yazarlar sıvıyor malesef. Adam yeri yığılıyor arkadaşlarını hatırlıyor geri kalkıyor. Bir daha yığılıyor bu sefer anne ve babasını hatırlıyor sonra bir daha. Bu tür olaylar beni baya tilt ediyor.
Lucci dövüşü epey zorlamıştır o zaman seni.

Bak Gintoki reise babasının adı bile geçmiyor seride. Ah ah çok başka be Gintama :(

Lucci dövüşü epey zorlamıştır o zaman seni.
Sadece op değil genel animelerde bu durum çok yaşanıyor malesef. Lucci dövüşü güzel olmasaydı bu irade olayı baya gözüme çarpardı Allahtan güzel bir dövüştü de çekişmeli geçti o yüzden yine de göz ardı edebildim.

Yok onun da anası danası çok güçlü çıkacak, hem de Gin-san sıradan ana karakter sınıfına girmez. :D
Anası babası çok zor ya ama usta sınıfından girebilir belki listeye :D
Ana karakterler genelde yaşının adamı oluyor. Gintoki'yi her yerde görebilirsin. Bir gün host barda görürsün ertesi gün Yoshiwara'da.
Sadece op değil genel animelerde bu durum çok yaşanıyor malesef. Lucci dövüşü güzel olmasaydı bu irade olayı baya gözüme çarpardı Allahtan güzel bir dövüştü de çekişmeli geçti o yüzden yine de göz ardı edebildim.
Kesinlikle katılıyorum. Dayanıklılıkdan iradeye kaydığı zaman mide bulandırıcı olabiliyor ayarı tutturulamayınca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık