Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    222
Şimdi onlara yapacak birşey yok.Mihawk adamın amacı.O yüzden o seviye ve üstü olabilir diye koymak zorundayım.Ne seviyede olduğu da tartışmalı 1000 sayfa.Başka birşey yazmak zor yani yerine.Ray de aynı şekilde o da tartışmalı.
Yani ben de onu diyorum zaten. Ray olsun Mihawk olsun adamların ne seviye oldukları belli değil. Belli olmayan bir seviye üstünden oy vermektense 2 tane şık eksik olsun onun yerine yonkou ya da kk seçenekleri var zaten. Ray ya da Mihawk'ı amiral gören amiral der, yonkou gören yonkou der. Neyse konu senin konun; sen bilirsin :sapkali:

Yani ben de onu diyorum zaten. Ray olsun Mihawk olsun adamların ne seviye oldukları belli değil. Belli olmayan bir seviye üstünden oy vermektense 2 tane şık eksik olsun onun yerine yonkou ya da kk seçenekleri var zaten. Ray ya da Mihawk'ı amiral gören amiral der, yonkou gören yonkou der. Neyse konu senin konun; sen bilirsin :sapkali:
Yani bir açıdan da haklısın.Ama Mihawk’tan ünvanı alacağı için bu adam kesinlikle bağlantılı olacak güç ile.Örnek olarak 3 milyarlık adam çıksa ne yonko ne amiral denir Zoro da o kadar edebilir seri sonu.

Bana flashbackler Oden>Ray imajı verdi.
Oden seviyesi olue diyorum o yüzden.
Zoro >Mihawk olmasıda mantıklı geliyor.
Mihawkı 3mlik nir korsan olarak görürsek 3.7mlik bir korsan olur Zoro. Shanks kadarda olmaz.
Luffy ise 6m olcak :)

Akainu harici amirallerden ve Mihawktan güçlü olur. Yonkolardan da altta olabilir

Gönül ister ki en güçlü 2. veya 3. olsun Luffy Teachten sonra. Seviyoruz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık