Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyidir iyi

Kullanılan: 93 71.0%
  • Oda zeka vermiş, gerisini koyvermiş

Kullanılan: 38 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    131
Luffy'nin en güçlü saldırılarından biri olan Gear Third Gomu Gomu no Gigant Fuusen'i basit bir yumrukla durdurmuştur.
smoker hocam sen saldırı demişsin. bence yanlış demişsin bu savunma hareketi bence. en güçlü savunması desen daha iyi olurdu

Yaa tamamiyle bir yanlış anlaşılma oldu ben msn avatarımdan bahsediyorsun zannettim:)
KillerBee o.Naruto karakteri.En sevdiğim anime karakteri tahtına oturuverdi bir anda.OP'u sadece 1 bölümde solladı.Hayranıyım kendilerinin.Komedi ya:)Bu adam için izlenir sadece naruto...

Yaa tamamiyle bir yanlış anlaşılma oldu ben msn avatarımdan bahsediyorsun zannettim:)
KillerBee o.Naruto karakteri.En sevdiğim anime karakteri tahtına oturuverdi bir anda.OP'u sadece 1 bölümde solladı.Hayranıyım kendilerinin.Komedi ya:)Bu adam için izlenir sadece naruto...
ya oyle diorsunda naruto toplam 22 bölüm izledim hiç zevk almadım ne öyle hacı ya hep gay kaynıor :D

S

slayer

bir çeşit paramecia sanırım,gerçi tam şeklini görmedik sanki öyle buddhaya dönmesi falan bir çeşit mystic zoan olma ihtimalide var sanırsam.bu bölümde net olarak görürsek şeklini belli olur herhalde.

vucut büyüklügünü bir cok meyve vermiş olabilirde bence asıl ipucu kafasında sacları bonus halinden ziyade böle tane tane bişeye benziyor ve bnm bildigim buda heykellerinin altından kafasınında üstü öle ama tabi yanılıyorda olabilirm:good:

sanırım haklısın.mistik bir zoan bence de.hatırlarsanız 11 süper nova'da bir adam vardı.Drake galiba adı,eski denizci,sonradan korsan olan.Onun da gücü t-rex tarzı dinozara dönüşmesiydi(gerçi kizaru bunu bir tekmeyle yedi o da ayrı konu).
Böyle mistik veya kadim bir zoan türü olabilir.
Hayvana benzemiyordu... Paramecia olma ihtimali daha fazla....

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık