Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 67.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 32.8%

• Kullanılan toplam oy
    183
Sengoku dahi bir adam, MF de bin tane beklenmeyen dış etki olmasına rağmen 1 tane amiralin kolu kanadı kırılmadı. Aile aile diye övünen WB'yi en güvendiği yerden vurdu. Seride zirve olabilecek 1 kişiyi öldürdü diğerini 1 dk boş bırakmayıp yükselmesini belli bir oranda engelledi. Fuji gibi ne olduğu belli olmayan biriyle karşılaştırılması beni üzdü.:/
Ben gücünü karşılaştırdım.En kötü o kadar vardır diye.Yoksa vizyon olarak 5 tane İssho'yu suya götürüp susuz getirir.İssho hükümete karşı birşeyler yapmaya çabalıyor ama suda boşa çırpındığının farkında değil.Bari devrimci ajanı çıksa o zaman bir anlamı olur diyeceğim de öyle olsa lordlarla kafayı bozmazdı.Lordlar işin görünen yüzü çünkü.Öyle sığ bakmazdı olaya.

Çok ilgi çekici bir karakter tasarımına sahiptir. Baktığımızda Dünya Hükümeti ve Akainu'nun anlayışına yani mutlak adalete doğrudan karşı çıkmaz. Ama zaman zaman yaşadığı tartışmalar ve kendisinden sonrası için Aokiji'yi önermesi ahlak adaleti anlayışına daha yakın olduğunu da gösterir. Tam bir denge unsurudur denebilir. Yaptıklarına katılmasam da böyleleri de lazımdır nispeten ılımlı olarak; ayrıca seriye karakter çeşitliliği bakımından renk katıyor. İyidir iyi.. eline sağlık.

Ayrıca Garp ile beraber süper bi ikililer, bir ara bununla ilgili bir anket konusu açmak lazım en muhteşem ikili diye :)

Öyle işler yapmıştır ki WB BM'yi, Rayleigh'i vb. saymazken bu adamı sayar. Geçmişte çok balon patlatmıştır belki. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık