Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 67.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 32.8%

• Kullanılan toplam oy
    183
Senin dediğin daha iyi uyuyor bak bu güzelmiş. :D Ama ben çakal diye Sengoku'ya demiştim denizcilere hep yanlış bilgiler veriyor.D. açılımını da biliyor ama Law'a söylemiyor.
Aslan değil çakal bu Garp çakal. Yazıklar olsun!!! :D

Orada iş genelde öyle yürür ama fakat Garp'ın yaptığı daha ağır bu konuda Hükümet için.
Sengoku yanına aldığı çocuğu iyi büyütmüş, gayet sıkıntısız temiz bir adam olmuş.
Garp ise resmen potansiyel KK ortaya çıkardı... :D

@Millennium Wizard

Sengoku bence yarım yamalak biliyor D. olayını. Yani altında ki derin mevzular Luffy ile beraber ortaya çıkacak bence.
Hee Law'a söyleyebilirdi bildiklerini ama bu durumda kafa da karıştırmış olabilirdi. Hikaye gereği söylemedi tabi ki ama muhtemelen olsaydı da bu tip bir senaryo olurdu.

@Millennium Wizard

Sengoku bence yarım yamalak biliyor D. olayını. Yani altında ki derin mevzular Luffy ile beraber ortaya çıkacak bence.
Hee Law'a söyleyebilirdi bildiklerini ama bu durumda kafa da karıştırmış olabilirdi. Hikaye gereği söylemedi tabi ki ama muhtemelen olsaydı da bu tip bir senaryo olurdu.
Yok ya bal gibi biliyor herşeyi ortalık karışmasın diye söylemiyor.Kanıksamış ki bir kere kutsallara hizmet etmeyi aksi yönde hareket etmeyi aklına bile getiremiyor.

Yok ya bal gibi biliyor herşeyi ortalık karışmasın diye söylemiyor.Kanıksamış ki bir kere kutsallara hizmet etmeyi aksi yönde hareket etmeyi aklına bile getiremiyor.
Kutsallara mutlak sadakati olsa bunları yapmaz yav. En kolayından Law'a falan dalardı yani o da Garp gibi o kadar ters olmasada.
Yani Luffy ve Law'a her türlü engel olabilirdi istese ama salıyor o da artık. Yani artık o da yavaş yavaş bir şeylerin ortaya çıkmasını istiyor gibi. Son savaşta bu gibi bir durum ortaya çıkarsa Garp, Coby, Sengoku, Kuzan, Drake gibi isimler hükümetden yana olmayacak muhtemelen.

Az önce One Piece wikiye gireyim dedim ve Sengoku'nun Haoshoku kullanıcısı olduğunu wikiden öğrendim. Ben tam olarak nereyi kaçırdım mangada? Yoksa wikide mi bir sorun var? Adamlar Haoshoku kullanıcılarına Sengoku'yu eklemişler.

"Sengoku is one of the very few people in the world who can use all three types of Haki. "

Az önce One Piece wikiye gireyim dedim ve Sengoku'nun Haoshoku kullanıcısı olduğunu wikiden öğrendim. Ben tam olarak nereyi kaçırdım mangada? Yoksa wikide mi bir sorun var? Adamlar Haoshoku kullanıcılarına Sengoku'yu eklemişler.

"Sengoku is one of the very few people in the world who can use all three types of Haki. "
Yanlıs bilgi değil. Vivre card’da açıklanmış.

Çok yeni değil bu arada o bilgi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık