Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Mihawk ve Wevil'in gücü belirleyici olacak.

Yami Teach ve Dofi zaten komutan seviyesi adamlar.
Kuma'da rahat 4.adam seviyesi.

Jinbei,Hancock,Law gibi karakterlerde Daifukuya falan üstün gelir diye düşünüyorum.

Ama şunu rahatlıkla diyebilirim Luffy 5.yonkou diye anılabiliyorsa bu tayfa rahatlıkla o konuma gelebilir.

Mihawk ve Wevil'in gücü belirleyici olacak.

Yami Teach ve Dofi zaten komutan seviyesi adamlar.
Kuma'da rahat 4.adam seviyesi.

Jinbei,Hancock,Law gibi karakterlerde Daifukuya falan üstün gelir diye düşünüyorum.

Ama şunu rahatlıkla diyebilirim Luffy 5.yonkou diye anılabiliyorsa bu tayfa rahatlıkla o konuma gelebilir.
Luffy 5. Yonkou diye anılmıyor hacı. 5. İmparator olarak anılıyor. Yani Yonkou'dan (4 İmparator) biri değil. Luffy'nin bireysel gücü haricinde tayfa elemanlarının gücü de hala yetersiz İmparatorluk için. Ve bence de bizim tayfadan daha güçlü bir tayfa olurdular.

Teachi şimdiki haliyle kaptan yaparsak olurlar hatta en güçlü olurlar. Tayfalarını da kattım tabi.
Teach'in şimdiki halini alsak konuyu açmaya gerek kalmazdı zaten. KK tayfası olurlardı. Yami Teach'e göre değerlendireceğiz.
Başlarında adam gibi bir kaptanla, çok rahat bir yonkou tayfası olabilirler gibi geliyor bana.
Hocam herhangi biri kaptan olabilir. Mihawk şart değil. Seç beğen al.

Komutan ve kaptan konusu sıkıntılı olsa da dövüşçüler kısmı bence en azından BM dövüşçülerinden daha sağlam. Benim düşüncem ortalama bir yonkou tayfası olacakları yönünde. Bu tayfa BM tayfası ile kapışsa Bm'yi indiremezler gibi geliyor.

Komutan ve kaptan konusu sıkıntılı olsa da dövüşçüler kısmı bence en azından BM dövüşçülerinden daha sağlam. Benim düşüncem ortalama bir yonkou tayfası olacakları yönünde. Bu tayfa BM tayfası ile kapışsa Bm'yi indiremezler gibi geliyor.
İçlerinde Bigmom ‘u bırak yenmeyi zorlayacak biri yok.

Mihawk'ı WB'den güçlü göstermek için ne gibi veriler geçmiş acaba. Shanks ile Düelloları diyeceksen tartışmayalım boşu boşuna çıkamayız işin içinden.
Dostum.. Ne kadar dayanıklı olursan ol saldırı yedikten sonra çökmeye mahkum bir binadan farkın yoktur. Wb bunun örneği değil miydi ? Bu adam "görünüşte" sapasağlam iken çöp Squardo'dan saldırı yemedi mi ? Daha sonra çöp denizci askerlerinden bile hasar almadı mı ? Adam hasar aldı aldı aldı en sonunda da çöktü gitti. Daha neye itiraz ediyorsun ? Olmamış bir şey mi yazıyorum ? Anlayabilmek mümkün değil arkadaş :hoo:

Gözlem haki kullanamıyor.
Kral haki kullanamıyor.
Her daim silahlanma hakisi kullanamıyor.

Haki gücünün büyük bir bölümünden yoksun birine sağlık sorunlarını da ekle. Sağlık sorunları hareket kabiliyetini de kısıtlasın.. Mihawk niye yenemesin ? Birinin rafa kalkmış bir ünvanı diğerinin ise hakkını verdiği bir ünvanı var. Neden yenemesin ? Nedenini söyle bana. Wb dünyanın en güçlü adamı diyeceksen tartışmayalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık