Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Bende direk en güçlü tayfa seçeneğine verdim,sonra bütün yorumları okudum,bir yorum gördüm biraz arada kaldım,bilinen eski en güçlü oluşum wb den dolayı wb ekibiydi,şimdi bu tayfa wb ekibinin önüne çıksa perişan olur diye düşünmeye başladım,o yüzden yonkou tayfası seçeneğine çekeceğim oyumu

En güçsüz yonko tayfası ederler. Hadi diyelim Mihawk kaptan olsun Wewilda sağ kol gücünde çıksın. Dof 2.adama göre Kuma da 3.adama göre zayıf kalır. Punk Hazarddaki Law 4 adam etmez. Jimbei falan zaten yonkonun yancısı. Croco, Hancock, Gecko, Buggy falan ise Daifiku, Oven, Prospero, Tamago eder mi tartışılır.
Fakat kaptan olarak ve commander olarak daha geriler. Sırf Kaidounun örneğin 3 supernova yancısı var shichibukai seviyesi.
Yonko tayfasına en yakın gösterilen 2 tayfa var. Biri Dof diğeri hasırşapkalar. İkisi birleşse bile yonko gücünde etmiyorlar.
Kaldı ki Bb gibi bazı tayfaların Aokiji gibi müttefikleri var

Edit:Bb faktörü var la gerçi. Yonko tayfası diyorum. Fakat kaptan sıkıntı cidden. Kıl payı en güçsüzlerdir

Son düzenleme:
Bende direk en güçlü tayfa seçeneğine verdim,sonra bütün yorumları okudum,bir yorum gördüm biraz arada kaldım,bilinen eski en güçlü oluşum wb den dolayı wb ekibiydi,şimdi bu tayfa wb ekibinin önüne çıksa perişan olur diye düşünmeye başladım,o yüzden yonkou tayfası seçeneğine çekeceğim oyumu
Wb tayfasında ilk 5'ten sonra mühim bir güç yok. Bu kadroda ilk 5'ten sonraki isimleri sayayım.

Jinbe, Croco, Law, Moria. Çok büyük güç farkı var; çok!

Hacım gözünü seveyim ya :(
WB gibi adam için 2 vuruşta Akainu indirdi diye överler. Ama Vista ile olan dövüşünü söz ile bitiren adam için azman lafı kullanılır. Akainu'yu iki vuruşla indiren ölü halde diye övülen WB, Vista'ya kaç tane vurur? Yarım mı? Vallaha herhalde bir biz göremedik Mihawk'ın azmanlığını....

Ben şok , ben ölü.

Aslında Mf savaşında sırf Shichiler olsa darma duman olurlardı. Pacifista +amiraller+shichiler+wbye yapılan alicengiz oyunları falan anca yetti
Bu açıdan bakalım birde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık