Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Ben şu an için suit hariç bir sıkıntı görmüyorum. Wano Luffy ve Zoro ağırlıklı bir arc olacak. Luffy ana karakter ve Wano kılıç ustalarıyla ünlü bir yer Zoro'nun bağlantısı çok açık orayla. Şimdilik devamına bakalım.
Benim için de sıkıntı yok zaten. Ama insanlar genel olarak üzerinden aşırı espri yapılması sonucu karakteri fazla cıvık bulup iyice soğumaya başladı. Kasıntı karakter severiz netekim! Ben suiti bile pek sallamıyorum, altyapısı idare eder en azından. Tabi her daim takım elbisesiyle görmek isteriz de kostüm de kötü durmadı şimdi yalan yok.

Ne tarafa gülüyoruz :hhh: Adam Zoro bir yeri kesince ağzı açık bakıyor ya :D Len sen bu adam pikayı keserken ne yapıyordun? Hakkatten dressrosada sanji ne yaptı? Heh hatırladım. Doftan tek yiyordu.

Benim için de sıkıntı yok zaten. Ama insanlar genel olarak üzerinden aşırı espri yapılması sonucu karakteri fazla cıvık bulup iyice soğumaya başladı. Kasıntı karakter severiz netekim! Ben suiti bile pek sallamıyorum, altyapısı idare eder en azından. Tabi her daim takım elbisesiyle görmek isteriz de kostüm de kötü durmadı şimdi yalan yok.
Güce aşık olmaktan kaynaklanıyor bu hep. Sanji her daim cıvıktı ama kalkıpta Jyabura ya da Mr.2 ile dövüşen Sanji'ye kimse bir şey demiyordu. Kostüm iyi belki Sanji ile de uyumludur ama gereksiz bir ekleme. Şimdi muhtemelen bu suiti Usopp ya da Franky tarafından değiştirilmiş haliyle Sanji'de göreceğiz. 930 bölüm, dile bile kolay değil 930 bölüm boyunca tekme salladı bu adam. Tayfanın üçüncüsü. Suitle de 3. olur suitsizde. Daha giymeden 20 bölüm önce suiti reddetmesi de cabası. Page One'a karşı giymesi sorun değil. Oradaki neden anlaşılabilir. Ama kalkıpta kimliği anlaşılmışken, Hasır Şapkalardan Kara Bacak Vinsmoke Sanji olduğu bilinirken suit güç sağlasa ve Queen'i alsa dahi (Bence Queen bu arc için Sanji'ye fazla kaçar) buruk bir sevinç olur.

Güce aşık olmaktan kaynaklanıyor bu hep. Sanji her daim cıvıktı ama kalkıpta Jyabura ya da Mr.2 ile dövüşen Sanji'ye kimse bir şey demiyordu. Kostüm iyi belki Sanji ile de uyumludur ama gereksiz bir ekleme. Şimdi muhtemelen bu suiti Usopp ya da Franky tarafından değiştirilmiş haliyle Sanji'de göreceğiz. 930 bölüm, dile bile kolay değil 930 bölüm boyunca tekme salladı bu adam. Tayfanın üçüncüsü. Suitle de 3. olur suitsizde. Daha giymeden 20 bölüm önce suiti reddetmesi de cabası. Page One'a karşı giymesi sorun değil. Oradaki neden anlaşılabilir. Ama kalkıpta kimliği anlaşılmışken, Hasır Şapkalardan Kara Bacak Vinsmoke Sanji olduğu bilinirken suit güç sağlasa ve Queen'i alsa dahi (Bence Queen bu arc için Sanji'ye fazla kaçar) buruk bir sevinç olur.
Bu ark Oda bize buruk sevinçler yaşatarak güya Zoro ve Sanji'yi eski ihtişamlı günlerine döndürecek gibi ama hayırlısı. Şimdilik suit ile ilgili çok sıkıntı yok bir şey olmamış gibi giyip yoluna devam etmiyor en azından, geleceği de belirsiz. Ben o konuyu öyle bırakmaz Oda diyorum, yine yüzümüzü kara çıkarmasın da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık