Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Zoro ne rezillik yapmış la ne kaçırdım
Bence ortada abartılacak bir rezillik yok ama olay büyütülüyor.

Soylu çıkmış, ona ağlıyorlar. Ama doğru düzgün yapılmamış, bi sbs'de ayaküstü açıklanarak geçiştirilmiş, höy höy diye tanıtım olmamış, sürgün soylu ailenin ikinci çocuğundan gelme falan diye üzülüyorlar. Öfkelerini Sanji'den çıkarıyorlar her zamanki gibi :D

Sanji'nin hakkı yenilmiş. Sadece Zoro'nun değil tüm tayfanın dahi rezilliklerini örtebilecek pozisyonda şu anda :rolleyes:
Ya sen konuşmasana Nika fanı. Senin fikrinin bir önemi yok.

Bence ortada abartılacak bir rezillik yok ama olay büyütülüyor.

Soylu çıkmış, ona ağlıyorlar. Ama doğru düzgün yapılmamış, bi sbs'de ayaküstü açıklanarak geçiştirilmiş, höy höy diye tanıtım olmamış, sürgün soylu ailenin ikinci çocuğundan gelme falan diye üzülüyorlar. Öfkelerini Sanji'den çıkarıyorlar her zamanki gibi :D

Ya sen konuşmasana Nika fanı. Senin fikrinin bir önemi yok.
Ha yeterince soylu çıkmamış diye mi, Zoro köylü çocuğu olmaya devam etsin temsil edeceği çok insan var çerlocum.

Ha yeterince soylu çıkmamış diye mi, Zoro köylü çocuğu olmaya devam etsin temsil edeceği çok insan var çerlocum.
Köylü değil, dümdüz soylu işte. Temsil edeceği tek şey Japon kast sistemi :D
Oda'nın güçlü olduğu halde geçmişine çok güçlü atalar eklemediği bir WB var sanırım. Onun da geçmişini işlemeye zaman bulamadı. Bir işlesin onun da soyunda bir Ryuuma çıkar. Adamın kurgu konusunda yaratıcılık sınırı bu kadar, yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Köylü değil, dümdüz soylu işte. Temsil edeceği tek şey Japon kast sistemi :D
Oda'nın güçlü olduğu halde geçmişine çok güçlü atalar eklemediği bir WB var sanırım. Onun da geçmişini işlemeye zaman bulamadı. Bir işlesin onun da soyunda bir Ryuuma çıkar. Adamın kurgu konusunda yaratıcılık sınırı bu kadar, yapacak bir şey yok.
Shitmotsukilere ucundan değimiş olması soylu olduğu anlamına gelmez ki. İngilterenin çeyreği soylu o zaman askjdhjasdj. Varsayımlarla geliyorsun gene peh peh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık