Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Page one bir tane daha vurup yerden kaldırmasın yeter. Bir de headliner avı başladı diye telsizle diğerlerine atar yaptı mı, işte o zaman...
Bilemeyeceğim artık söz konusu Oda olunca .. :D
Yapacak zaten Queen boşuna okama değil. Hatta Queen'nin bir kolu bile mekanik. Sanji'nin suit gitmesi başka bir anlam daha kazanıyor o yüzden.
Yok be okama falan olmaz kıyafeti hem ailesi veriyor kıyafeti ... Okamaları nereden bilecek ailesi? :D Bacak kısmı zırhlı bir şey bekliyorum ben.. :D

Yok be okama falan olmaz kıyafeti hem ailesi veriyor kıyafeti ... Okamaları nereden bilecek ailesi? :D Bacak kısmı zırhlı bir şey bekliyorum ben.. :D
Yok kıyafeti okama olmaz zaten de ailesi Zeff'e kadar her şeyi biliyordu. Hatta Pekemons mu ne bahsetmişti Okama meselesini. Gerçi kıyafeti Okama çıkar manasında demedim. Okamalar ile geçmişi olduğu için ve Queen'in gücü de mekanik temelli olabilir. Sol kolu sanırım mekanikti.

Ya belki güç bile sağlamayacak. Belki gerçekten de sadece görünümü değişecek. Yanılmıyorsam Sanji zaten başarısız bir deneydi. Mantıken giydiğinde güç olarak katkı sağlamaması gerekiyor ama belli ki Oda nasıl güçlendireceğini pek düşünmediği için böyle yol izleyecek. Umarım dediğin gibi olur. Ben de senin dediğin gibi havadan bir güç olduğunu düşünmüyorum hatta tam aksine kullanması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta Germa'nınki gibi çıksa bile onların kullandığı gibi kullanmak yerine kendi tarzına adapte edecektir.
Yanlış hatırlamıyorsam germalar elleriyle mavi kırmızı elektrik falan yapıyordu. Mesela sanji’nin bunları yapmasına gerek yok aslında.
Hız desek zaten var. Bilemiyorum belki gerçekten sadece gizleme amaçlı ya da fiziksel güç artışı yaşayabilir. En kötü ihtimal elektrikli tekme atar:(

Odacığım eğer Sanji'yi sevmiyorsan insan gibi davran öldür adamı. İki yıllık ara sonrası yapacağın muameleyi yapma!

Öldür, yerine de aha bu geldi de, biz de tamam diyip yasımızı tutalım.

Zıtlıklar barındıran bir insan.Tayfada önemi büyük güç olarak 3.kişi ve en önemlisi Aşçı
Aşçı oluş hikayesi ve Zeff ve onun hikayesi seriye bağlanmamı sağlayan bölümlerden biriydi.
Sanji'nin hedefi bazılarına göre en geç ulaşılan hedef olabilir.All Blue animenin ismiyle bağlantılı bile olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık