Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanji

'Hasır Şapka Korsanları' forumunda Smoker tarafından 24 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

1. Kuzuri Hey marimo

Kuzuri (Hey marimo)
    Mesaj Sayısı 472
    Üyelik Tarihi19 Nis 2017
    Yine başa döndük :( sanji kizlara karsi zeki olamaz bu imkansiz. Ama en sonunda puddingi tatli sozleriyle de alt etmesini bildi bu benim icin buyuk bir basaridir bir dusmani sadece sozleriyle indirmis oldu. Yani pudinge karsi kazanan sanji oldu. Durum nekadar vahim olursa olsun zaaf zaafdir bunu kabullenmek lazim.

2. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,943
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Peki.

3. Sakata Gintoki carpe diem

Sakata Gintoki (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 6,411
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Nami, Brook gibi zeki kişiler kanmadı sanki. Bizler dahi kandık. Tek şüphemiz daha önce gördüğümüz 3. göz idi.

4. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,943
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Nami ve Brook ile Sanji'nin yakınlığı ve geçirdiği zaman aynı değildi Puding'le. Ayrıca dediğim gibi Sanji'nin daha önceden kuyruk acısı vardı bu durumdan. Biraz olsun sorgulayabilirdi. Onun yerine gitti baş tacı yaptı direk, kaptanını ve tayfasını unuttu.

5. Sakata Gintoki carpe diem

Mesaj Sayısı 6,411
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Unutmadı. Tayfasını kurtarmak için en zararsız çözüm olarak gördü. Tamamını geçtim sadece bölüm başlıklarını okusan bile yeterli bunu görmen için.

6. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,943
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    İşte zekasını ve daha nicesini sorgulatan bir detay daha. Tayfasının pılını pırtını toplayıp gitmeyeceğini, bu olayın dışında hiçbir şekilde kalmayacaklarını akıl etmeliydi. Ki bunu idrak etmiş olsa bile umursamazca Puding'e sevdalanma yoluna devam etmiştir. Olay "maruz" kaldığı bu çözüm yoluna, -yani eğer sevdalısı değilse tayfasını bırakmaya maruz kalmış oluyor bu tercih onun nezdinde- inanılmaz bir şekilde adapte olmasından kaynaklı. Bunu eleştirdiğinde işin içine zeka da giriyor güven de samimiyet de.

7. Sakata Gintoki carpe diem

Mesaj Sayısı 6,411
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Epey yanlış okumuşsun be Şakki. Şunu buraya bırakayım tekrar.
    Buralara durumu gözden geçirmek için tekrar bak.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Şu ise evlilik kararı ve Puddinge karşı hareketlerinin sebeplerini özetliyor zaten.
    Genel olarak bakmak istersen sana ufak bi galeri atıyorum.

8. Shakan İfade edemiyorum

Shakan (İfade edemiyorum)
    Mesaj Sayısı 2,404
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Şimdi çok uykuluyum. Sabah bakarım gerçi sabah oldu. Öğlen bakarım. Eline sağlık uğraşmışsın, güzel bir özet olmuş gibi duruyor Sanji açısından.

9. Mugivara SANJİ

Mugivara (SANJİ)
    Mesaj Sayısı 67
    Üyelik Tarihi25 Haz 2017
    Koskoca arc bitti Oda power up vermedi! hem üzgünüm hem de isyan edesim var! böyle olmamalıydı!

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık