Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
kendi kaptanının ağzını burnunu kırabilecek güce gelmiş hala güçsüz bulanlar var. ve aslında hak veriyorum size. çünkü konu sanji olunca lufiyi dövmesi bile kesmiyor. bir yonkouyu tek indirmesini falan bekliyoruz doğal olarak. o günleride görücez umarım.

Son düzenleme:
Bu arc da yerinde Zoro olsaydı nabardı onu düşünmek lazım :D Aynı şekilde duygusal davranır mıydı bilemiyorum.

Sanji, Luffy ve Zoro gibi ilk tanıtıldığı andan itibaren bize güç odaklı yansıtılan bir karakter değildi. Adamın tayfada ki temsili aşçılık. Monster trio da diğer ikisi gibi bir gelişim zaten beklemiyorum. Ama bu halde bile 2y sonra yetersiz güç açısından. Karakteri zaten sınıfta kaldı. Bakalım ark sonuna kadar p-uplar falanlar filanlarla şov yaptıracak mı Oda.

Hâlâ en iyi yeteneğim diyor. Bu adam iki yılda Okamalardan kaçarken bulduğu Geppo ve Haki öğrenmek dışında hiç mi bir şey geliştirmemiş. Hakiyi de sadece öğrendiğini düşünüyorum geliştirmek için zamanı olmamış galiba kaçmaktan. Oda Okamaların yanına göndererek Sanji'yi gözden çıkardığını gösterdi bize. Monster Trio deniyor; Zoro ve Luffy'nin eğitim aldıklarına bakın bir de Sanji'nin. Kesinlikle bir zaman atlamasına daha ihtiyacı var, onda da diğerlerinden daha fazla çalışması lazım.
Sanji güç açısından iki yıl sonrasında tam bir hayal kırıklığı. Normal şartlarda yeterli ve potansiyeli biri. Ben de dahil herkes Sanji'nin sakladığı bir şeyler olduğunu düşünüyordu. Ancak atmış olduğun sayfa bu düşüncelerin bitmesine neden oldu. Sanji bu kadar. Gördüğümüz kadar. Maalesef :( Bu durumun aksi çıkması okuyucunun suçu değil mangakanın kendisiyle çelişmesi olur. Hee sonradan şöyle kıvırırsa bilemem:

Sanji, "en iyi yeteneğim" dedi en güçlü değil.

Bu kadar da kelime oyununa girer mi bilmiyorum. Her neyse.. Mangakanın Sanji'yi bu şekilde, eğitimden aldığı verim konusunda Zoro ve Luffy'den çok geride yansıtmasının tek sebebi yine güç dengesi bana göre.

Şöyle ki, Sanji diğer ikili kadar sağlam bir eğitimden geçse ve güçlense idi bu arc alacağı p-up ile Luffy ve Zoro'yu geçebilirdi. Bunun olmasını istemediği için Sanji'yi Ivankov'un yanına verip sahilde bacak kası yapmasını tercih etti. Skywalk ve douriki kazanımı ile kısıtladı. Bu arc p-up alırsa olması gereken seviyeye çıkacak ve biz de iki yıl sonrasında görmek istediğimiz Sanji'yi göreceğiz.

Son düzenleme:
@Densetsu no Samurai her üç yorumdan biri senin :artiz: Rahat bırak Sanji'yi, adam ne ettiyse tayfası için etti. Bencillik sıfır ve güç kısmı içinde bu arcnin bitmesini bekle daha umutlarımız bitmedi Sanji istenilen kıvamı aşacaktır.

Her yönüyle reyiz dediğim karakter. İyi ki varsın dediğim 4-5 karakterden birisidir.

@RedTeroR
Yine şoklardayım. Uzun bir süre sonra ilk kez bir mesajın yüzümü buruşturmama sebep olmadı. :artiz:

@Densetsu no Samurai her üç yorumdan biri senin :artiz: Rahat bırak Sanji'yi, adam ne ettiyse tayfası için etti. Bencillik sıfır ve güç kısmı içinde bu arcnin bitmesini bekle daha umutlarımız bitmedi Sanji istenilen kıvamı aşacaktır.
Ben yaptıkları hakkında bir şey yazmadım ki zaten ? :) Kalan kısımda da farklı bir şey yok yazdıklarımız arasında. Arc sonu p-up alıp beklenilen seviyeye gelecek işte :bilmem:

Reyiiizz!!!

Benim adam.
Kral adam.
Büyük adam.
Karizma paçalarından akıyor.
Çok orijinal bir adam. Öyle böyle değil.

Kırmızı ışık ol, yirmi dört saat önünde bekleyelim reis!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık