Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Hakuba (Bilinçli)

Hangisi Kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 44 57.9%
  • Hakuba

Kullanılan: 24 31.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76
Öncelikle Sanji kolay ya da orta zorlukta alamaz. Bundan eminim. Kim kazanırsa kazansın zorlanarak kazanır.

Sanji bir şekilde alır diyorum ben. Çünkü k.hakisi ve hızı Hakuba ile baş edebilecek seviyede.

Zoro alamıyordu bunu en son, şimdi ne değişti de ibre Sanji'den yana döndü. Sanji'de k. haki var ama yok. Yüksek hıza karşı k. haki anlamsız bunu Lufy serinin başında gösterdi. Sanji'de hızlı ama k. hakiden bir üstünlüğünü açıkça ben mangada görmedim. Hızda Hakuba daha iyi hem de bilinçli kullanım var. Ben belki bilinçsiz olsa Sanji derdim ama bilinçli Hakuba'ya karşı işi çok zor. Sarı hiç güven vermiyor.

Sanji'nin hızına yetişmesi pek mümkün gibi gözükmüyor son olaylardan sonra. Ben Sanji diyorum.
Seride şu ana kadar Hakuba'dan daha hızlı görünen bir tek Kizaru var, o da ışık hızında.
1 saniyede neredeyse 20 küsur kişiyi tekliyor arenada. Sanji'nin bir adama yaptığını o 20 küsur adama yapıyor aynı sürede.

Bu arada bizim tayfadan Luffy hariç Hakuba'yı alabilecek kimse olduğunu düşünmüyorum şimdilik. Seneye alırlar. Wano 2023

Klasik karakter tanıtımından fazlası, bu hızını sonra da görüyoruz.
Rebecca kafasını çeviremeden bütün arenaya tek atıyor. Rebecca gelişmiş mantrası sayesinde kafasını bir kaç santim oynatabilip kendini kurtarıyor:
Önceki sayfalara bakarsan kimse bir milim oynamamış yerinden. One Piecede gördüğümüz en hızlı insan olabilir. Kizaruyu saymıyorum çünkü onun meyvesi bu şekilde işlemiyor.
Vallahi sayfaları attığın iyi oldu dediğin gibi epey hızlı bir herif bu konuda katılıyorum.

Akıl karıştıran olay olarak arclar arası bizimkilerin çok fazla gelişmesi. Dressrosa Hakuba Tottland Sanji'ye ne kadar zorluk yaşatabilir konusunda bir fikir çıkmazı oluşuyor bende.

Üstüne Sanji'nin uçması kaçması falan var. Ulaşabilir mi dersin?
Seride şu ana kadar Hakuba'dan daha hızlı görünen bir tek Kizaru var, o da ışık hızında.
1 saniyede neredeyse 20 küsur kişiyi tekliyor arenada. Sanji'nin bir adama yaptığını o 20 küsur adama yapıyor aynı sürede.

Bu arada bizim tayfadan Luffy hariç Hakuba'yı alabilecek kimse olduğunu düşünmüyorum şimdilik. Seneye alırlar. Wano 2023
Hızına sayfalara baktıktan sonra katılıyorum fakat arenanın çapı, alanı Sanji'nin Oven'a uçtuğu yer arasında fark var sanki. Ama işte ekarte ettiği adam sayısı olayı biraz değiştiriyor gibi.

Şimdilik düşüneceğim fakat uçan kaçan Sanji'ye ulaşamaz gibi geliyor. Fakat saldırmak için yere indiğinde dediğin sıkıntı olabilir gibi Çerlo-dono.

Zoro alamıyordu bunu en son, şimdi ne değişti de ibre Sanji'den yana döndü. Sanji'de k. haki var ama yok. Yüksek hıza karşı k. haki anlamsız bunu Lufy serinin başında gösterdi. Sanji'de hızlı ama k. hakiden bir üstünlüğünü açıkça ben mangada görmedim. Hızda Hakuba daha iyi hem de bilinçli kullanım var. Ben belki bilinçsiz olsa Sanji derdim ama bilinçli Hakuba'ya karşı işi çok zor. Sarı hiç güven vermiyor.
Bu benim de aklıma geldi. Konu Zoro olunca Cavendish çok güçlü, konu Sanji olunca bilinçli Hakuba zorlanmadan düşüyor. :D

Vallahi sayfaları attığın iyi oldu dediğin gibi epey hızlı bir herif bu konuda katılıyorum.

Akıl karıştıran olay olarak arclar arası bizimkilerin çok fazla gelişmesi. Dressrosa Hakuba Tottland Sanji'ye ne kadar zorluk yaşatabilir konusunda bir fikir çıkmazı oluşuyor bende.

Üstüne Sanji'nin uçması kaçması falan var. Ulaşabilir mi dersin?
Ben Sanjiye oy verdim :D Sanji aralarındaki hız farkını mantra ile kapatır üstüne tokatlar bence. Çok sağlam bir mantrası var meriç beyin. Hakubada böyle bir özellik görmedik. Ayrıca Sanjinin yok edicilik özelliği Hakubadan sağlam duruyor.

Şuan Luffynin artan seviyesi, Brookun ve Naminin performansları Zoro ve Sanjiden beklenileni arttırdı baya.

sanjı bence hakubanın yanından gecemez şu gördüklerimizle. sanji arenada 132132144214 kişiye tek atabilirmiydi????

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık