Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Hakuba (Bilinçli)

Hangisi Kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 44 57.9%
  • Hakuba

Kullanılan: 24 31.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76
Hasır Şapka Filosundan hiç kimse monster trioyu yenemez.Hakuba bilinçli bile olsa dahildir buna.Tabii Sanji'ye oy atmam orası ayrı.

Luffy sağ kolla dovusuyor,neredeyse o güce ulaşçak.

Şanji,sağ ve sol kullardan direk tek yer.3.adamla dövüsemez yenilir.

Şanji çok geride kaldı,Cavendish'i zorlar.Yenebilirde,yenilebilirde.

Sanji kendinin farkında olmayan mantra fakiri birine tekme atıp konumuna döndü, diğeri ise koca bir arenayı patlattı izlenirken, hem de bir anda. Bilemiyorum Altan.
Klasik karakter tanıtım olayları daha çok.
Aynı Hakuba'yı Robin tutuyor bildiğin üzere. (Mangada var mıydı o sahne çok geçti üzerinden hatırlayamadım)
Hatırlarsan Daifuku'da cini ile ağzına vurmuştu Sanji'nin. Şimdi aynısı olur mu bilemeyeceğim.

ben konuyu düşündüğümde kararsızdım o yüzden kararsıza verdim sanji hız olarak bir şeyler gösterdi ama gerisi pek bir şey göremedik bir de hakuba sınırsız ve bilinçli olunca düşündürüyor insanı çünkü hem hızlı hakuba hemde yıkıcı.

Klasik karakter tanıtım olayları daha çok.
Aynı Hakuba'yı Robin tutuyor bildiğin üzere. (Mangada var mıydı o sahne çok geçti üzerinden hatırlayamadım)
Hatırlarsan Daifuku'da cini ile ağzına vurmuştu Sanji'nin. Şimdi aynısı olur mu bilemeyeceğim.
Klasik karakter tanıtımından fazlası, bu hızını sonra da görüyoruz.
Rebecca kafasını çeviremeden bütün arenaya tek atıyor. Rebecca gelişmiş mantrası sayesinde kafasını bir kaç santim oynatabilip kendini kurtarıyor:
Önceki sayfalara bakarsan kimse bir milim oynamamış yerinden. One Piecede gördüğümüz en hızlı insan olabilir. Kizaruyu saymıyorum çünkü onun meyvesi bu şekilde işlemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık