Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Emporio Ivankov

Ray sıradan bir sağ kol değil. Öyle direk Sağ kol seviyesi olmuştur geçmiştir demekle olmuyor. Bu tamamen senin Ray’i küçümsemenle alakalı ortaya çıkan bir düşünce.
Ray'i neden küçümsemek isteyeyim.Ray'in sıradan bir sağ kol olduğunu düşünmüyorum ama yaşlı halinin Marco'dan güçlü olduğunu hissettiren bir panel bile yok.Ki Luffy şu an Marco'dan net daha güçlü bir isim.Küçümsenen taraf Luffy,Ray değil ayrıca.

Ray'i neden küçümsemek isteyeyim.Ray'in sıradan bir sağ kol olduğunu düşünmüyorum ama yaşlı halinin Marco'dan güçlü olduğunu hissettiren bir panel bile yok.Ki Luffy şu an Marco'dan net daha güçlü bir isim.Küçümsenen taraf Luffy,Ray değil ayrıca.
Bak Ray şöyle bilinen bir adam;

Bak Ray şöyle bilinen bir adam;

Öyle bilinen adam Kizaru'yla dövüşürken nefes nefese kalıyor biliyorsun değil mi :D Dof da Fuji'yi indirebileceğini söylüyordu.Denizcilerin WB tayfasını nasıl yendiğini gördük Ray gelse bir şey değişir miydi ? Hayır.Artislik patinaj bunlar sadece.

Ray'in tokatladığı g4 ile Kaido'nun teklediği g4 aynı değildi yalnız.Birisi Katakuri dövüşünden sonraki Luffy'e tek atıyorken diğeri en iyi ihtimalle 8,9 ay önceki Luffy'i dövüyor.Luffy de kalbur üstü adam artık.Wano'nun başındaki hali Kata ayarı bu adamın üzerine Ray'in gösterdiği silahlanmayı kasıyor.Luffy sağ kol seviyesi değil artık yani.Gayet yenebilir Ray'i.Ki Rayleigh de o haliyle sağ kol üstü bir seviye çizmedi zaten.
G4'e süre ve haki ekledi, bunların karşılığı yine yok. Rayleigh, Kata ve Luffy'i üst üste koyar şimdi. Garp da dahil kol, bacak bırakmadan Rayleigh yenebilecek biri yok bu seride.

Üye silindi 1004

Marco, Luffy ve Kata’nın imkanı olsa bile yüzerek okyanus geçemezler. Bu adamlara haşmetlerini veren asıl şey meyve. Marco meyvesiz YC3 bile olamazdı. Ray dediğimiz adam okyanus geçiyor.

Öyle bilinen adam Kizaru'yla dövüşürken nefes nefese kalıyor biliyorsun değil mi :D Dof da Fuji'yi indirebileceğini söylüyordu.Denizcilerin WB tayfasını nasıl yendiğini gördük Ray gelse bir şey değişir miydi ? Hayır.Artislik patinaj bunlar sadece.
Bu adam kendi diyor uzun zamandır elime kılıç almıyorum. Ama ona rağmen kim kimi çizdi? Bu herif KK tayfası’nın Sağ kolu ve Kara kral lakabını almış bir efsane :D

Edit: Bu arada Ray gelse bir şey değişmezdi demişsin ama değişirdi. Bunu Garp’ın sözünden de anlayabiliriz.
Rayleighin gücüne kabulüm ama şunu merak ediyorum. Bu kizaru denilen kemçük ağızlı amiral rayleigh ile clasha girip neden benn beckmandan az da olsa korkuyor?
Korkuyor derken? Ben beckman silahı dayadıktan sonra adam kaybolup saldırıyor. Ray de tam kaybolurken çizildi ve sonra Ray’i geçemedi bay ışık hızı :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık