Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Emporio Ivankov

Sanji Şençalar Beyefendi.

Çocukluğundan beri büyük korsan/aşçı Zeff'den dersler almış 2000 dourukili Jyabura'yı yenmiştir.İnsanüstü hızı ve uçma yeteneği vardır.

Emporio Ivankov Hanımefendi.

Yeteneği sayesinde cinsiyet değiştirme bir süreliğine hormonlarla güç arttırma gibi yetenekleri var.Uzun süre hapiste kalıp yetenekleri körelmesine rağmen uzun süre Magellan'la dövüşmüştür ondan kısa bir süre sonra Bartholomew Kuma ile karşılaşmıştır istediği zaman kadın olup atik davranıp istediği zaman kas oluşturup güçlü bi erkeğe dönüşür sizce bu karşılaşma sonucu nedir ?
Biliyorum bu karakterleri karşılaştırmak biraz saçma ama sorma nedenim Sanji Kamabakka Krallığında kaldığı sürede sadece Ivankov'la dövüşerek elde edeceği bi yemek tarifi vardı ve onun için dövüşeceklerdi ve eğer Ivankov kazansaydı Sanji'yi travesti yapacaktı ama sanji şuan gayet normal (hatta sapık :D) acaba dövüşüp kazanmış olabilir mi ? 2 yıldan sonra Sanji o kinle :)ehe:) Ivankov'u yenebilir mi ? Sizin tahminleriniz neler ? (Bu arada Ivankov 2 yıl önce Sanji'nin Diable Jamble'sini tek eliyle durdurmuştu)

İvankov-Rayleigh-Mihawk
Bunları usta gözüyle bakarsak bizimkiler 2 yılda bunları geçebiliyorsa , ben bu 3 ustanın gücünden şüphe duyarım.
Cevap olarak , tabikide hayır.:artiz:

Edit ; Resimleri Spoiler içine alırsan daha hoş gözükür

bence yenmiştir..
rayleight ve mihawkı bir kenara koy ivankov onlar kadar güçlü değil bu yüzden sanji ivankovu yener bu arada tariflerden biri ivankovdamı bilmiyorum eğer ivankovdaysa zaten muhtemelen yenmiştir..

İvan-san'ı şuanda canavar üçlüden luffy'nin bile zorlanarak alacağını düşünüyorum.Sanji şuan alamaz ama yaptığı ciddi bir vsde alacağı power upla yenebilir bence

op de bi luffy den korkcan bide okamalardan gerisinin napıcagı bellidir ama luffy ve okamalar işin içine girince kıytırık mr.2 bile delikanlının alası kesilip magellana kafa tutabiliyor o yüzden iva-sama alır şimdilik ilerleyen zamanlarda sanji- kün ün gelişimine göre bakıcaz :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık