Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Söylediklerim Sanji'nin iki atmasından çok çok daha muhtemel olasılıklar. :) Bege kendini kanıtladı Drake gibi.Çat kapı yonko tayfasına giremezsin.
Aynen yonko tayfasindakiler de hep Sanji'den güçlü adamlar zaten. Atmos falan ne kadar güçlüydü mesela di mi?

Mesele tayfaya girmek değil, vs tartışılıyor burada yani mesele güç. Bege'nin pek esprisi yok. Sırtından vurmakla, zincirli adami vurmakla olmuyor o isler.

Bege'i normal nova gibi düşünmek hata olur bence, yani yaşını almış biri, belki Barto gibi mayfaydı be sonradan açıldı. Kısaca Shabondy'de en güçlü nova Bege deseler kim itiraz eder ki?

Bu adamların potansiyeli eşit değil. İki sene önce küçsüz olan biri Luffy'lere oranla ne kadar gelişebilir. Çok problem çıkarmadan ilerlediyse ödülünü de açıklar.

Birde bu açıdan bakın.:/
Meyvesinin olayı olmadığı için ben itiraz ederdim mesela :)

Hedef çapı belirleyen önemli detaylardan birisi sonuçta.Hedefini ne kadar yüksek tutarsan o kadar başarılı olursun.Adam Mom için bilenmiş.Sanji'nin ise bu arc koyabileceği en büyük hedef babasını indirmek olur.Ki daha onu da aklından geçirmedi yedi dayağı oturdu.
O hedefler gerçekleştirebilme arasındaki çizgi bizimkiler için geçerli daha çok. Yukarda yazdım zaten. Bege o meyveyle büyük çaplı bir hedef gerçekleştiremez. Hadi meyvesi tırt diyelim. Adamın douriki namına çizilmiş en ufak bir sahnesi yok. Neko'yu görünce topuklayan biri Mom'u mu hedefliyor mesela ? Böyle şeyler görünce hedef olayının sadece artistlik patinaj olduğu anlaşılıyor zaten :)

Meyvesinin olayı olmadığı için ben itiraz ederdim mesela :)

O hedefler gerçekleştirebilme arasındaki çizgi bizimkiler için geçerli daha çok. Yukarda yazdım zaten. Bege o meyveyle büyük çaplı bir hedef gerçekleştiremez. Hadi meyvesi tırt diyelim. Adamın douriki namına çizilmiş en ufak bir sahnesi yok. Neko'yu görünce topuklayan biri Mom'u mu hedefliyor mesela ? Böyle şeyler görünce hedef olayının sadece artistlik patinaj olduğu anlaşılıyor zaten :)
Bege bence bu yola güçlü başladı, ama sonradan Kid'ler yakaladı. Hepsinin aynı gün yola çıkıp aynı anda Shabondy'ye gelmesi hayal olur.

Bege sürekli gelişmeyeceği için önceden de şimdiki gücüne yakındır diye iddaa ediyorum.

Bege bence bu yola güçlü başladı, ama sonradan Kid'ler yakaladı. Hepsinin aynı gün yola çıkıp aynı anda Shabondy'ye gelmesi hayal olur.

Bege sürekli gelişmeyeceği için önceden de şimdiki gücüne yakındır diye iddaa ediyorum.
Valla önceden neydi ne değildi bilemiyorum ama ilerisi için pek ümid vaad etmiyor her şekilde. Urouge Bege'yi 3'e katlar mesela. Çok daha konuşulası bir adam. Onu da Wano'da görürüz belki.

Birgün içine amiralleri alırsa KK bile olabilir hakkını yememek lazım :D

Valla önceden neydi ne değildi bilemiyorum ama ilerisi için pek ümid vaad etmiyor her şekilde. Urouge Bege'yi 3'e katlar mesela. Çok daha konuşulası bir adam. Onu da Wano'da görürüz belki.
Bege bence tam plan adamı çıkacak, kendi de biliyordur yonkoular gelip geçici hiç bir zaman bir amiral da etmez. Büyük planların adamı, mafyayı tam temsil edecektir.

Bege bir gün çöküşe geçecek ama bununla beraber inanılmaz bir yükseliş dönemi de olması lazım.Çöküşe de muhtemelen luffy geçirtir.

Bence Mom luffy tarafından indirilince bölgelerin bazılarına çöküp tam bir bela olacak.Artık yonko kavramı kalmayınca.Daha da güçlenir bu arada tabii.

Bege bir gün çöküşe geçecek ama bununla beraber inanılmaz bir yükseliş dönemi de olması lazım.Çöküşe de muhtemelen luffy geçirtir.

Bence Mom luffy tarafından indirilince bölgelerin bazılarına çöküp tam bir bela olacak.Artık yonko kavramı kalmayınca.Daha da güçlenir bu arada tabii.
Kral hakiyle bayıltılacak bir sürü sahibi olur bence ilerde. Kendine biat edecek güçlü 1-2 adam bulabilir mi diye düşünüyorum da... Kendi ne kadar güçlü ki kendine biat edecek güçlü adamlar bulsun ? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık