Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Plan yapmak değil yaptığın planı uygulayacak gücünün olup olmadığı önemli. Kidd de Mom'a saldırıyordu ne oldu ? Kidd ittifak yapıp Shanks'ı alıyordu ne oldu ?

Yani çap dediğin şey yaptıklarınla ölçülür, planlayıp yapamadıklarınla değil :)
Herkes ana karakter gibi şanslı değil, her gittiği yerde üstüne müttefik yağmıyor. Yoksa Lufy ve Law Rosa'da Kid gibi resim çektirecekti.:/

Herkes ana karakter gibi şanslı değil, her gittiği yerde üstüne müttefik yağmıyor. Yoksa Lufy ve Law Rosa'da Kid gibi resim çektirecekti.:/
Haklılık payın olsa da neticede arada hatırı sayılır bir güç farkı var. Bege Luffy'nin ulaşacağı yere hayalinde bile ulaşamaz. Belki bebeği büyürse destek çıkabilir kendisine ama o da nereye kadar :D

Neyse ben kaçtım beyler. Herkese iyi geceler.

Not: MW, yazarsan yarın cevap veririm artık bro.

Plan yapmak değil yaptığın planı uygulayacak gücünün olup olmadığı önemli. Kidd de Mom'a saldırıyordu ne oldu ? Kidd ittifak yapıp Shanks'ı alıyordu ne oldu ?

Yani çap dediğin şey yaptıklarınla ölçülür, planlayıp yapamadıklarınla değil :)

Hedef çapı belirleyen önemli detaylardan birisi sonuçta.Hedefini ne kadar yüksek tutarsan o kadar başarılı olursun.Adam Mom için bilenmiş.Sanji'nin ise bu arc koyabileceği en büyük hedef babasını indirmek olur.Ki daha onu da aklından geçirmedi yedi dayağı oturdu.

Mantıklı geldi ve fikrim değişti, şimdilik Bege alır deyim. Sanji'den H. Haki beklerken nerelere kadar düştük ya.:/
Adamı mangaka eziyor.Bırak h.hakiyi önce bir okama kenpo yapsın Sanji onu bile yapmadı daha. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haklılık payın olsa da neticede arada hatırı sayılır bir güç farkı var. Bege Luffy'nin ulaşacağı yere hayalinde bile ulaşamaz. Belki bebeği büyürse destek çıkabilir kendisine ama o da nereye kadar :D

Neyse ben kaçtım beyler. Herkese iyi geceler.

Not: MW, yazarsan yarın cevap veririm artık bro.
Bege'i normal nova gibi düşünmek hata olur bence, yani yaşını almış biri, belki Barto gibi mayfaydı be sonradan açıldı. Kısaca Shabondy'de en güçlü nova Bege deseler kim itiraz eder ki?

Bu adamların potansiyeli eşit değil. İki sene önce küçsüz olan biri Luffy'lere oranla ne kadar gelişebilir. Çok problem çıkarmadan ilerlediyse ödülünü de açıklar.

Birde bu açıdan bakın.:/

Koramiral'i artık Zoro karşısına bile çıkarmıyor E.oda.Bege'de Sanji'nin ilk bu arc'taki ilk rakibi olucak güçtedir.En güçlü tenkniklerine ihtiyaç duymadan yener.

Sanji babasından dayak falan yemedi. Dövüşmek için sebebi olunca ölümüne dövüşür bizim tayfa. Dövüşü bıraktı gibi hisseden bir tek ben miyim?

Visums

Hayır pusu kurmasa Sanji belki alır da adam güzel planlıyor her şeyi. Batman mübarek. :O

Sanji babasından dayak falan yemedi. Dövüşmek için sebebi olunca ölümüne dövüşür bizim tayfa. Dövüşü bıraktı gibi hisseden bir tek ben miyim?
Hisse ne hacet. Öyle zaten :D Adamda hasar yok la. Kemikleri kirilsa bile dövüşe devam eden adam bu normalde. Masumlar işin içine girince bıraktı reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık