Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Kimi İndirir?

Sanji Bu Arc Kimi İndirir?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komutan alamaz.

Vinsmoke'lar dayaksıź müttefik olacaksa BM korsanlarından birini alır.

Eğer dayaklı müttefik olacaklarsa veya müttefik olmayacaklarsa Baba veya 1 numarayı ya da ikisini birden alır.

Senaryoya bağlı gibi.

İchiji'yi alacak gibi hissediyorum. En azından bi' yumruk veya tekme çakar suratına. O flashback boşuna gösterilmedi.

Zaten babasıyla kapışabileceğini gösterdi aileden biri olmaz yani daha güçlü biri olur. (Tabi Judge ailede en güçlüyse) Ama kim olur bilemiyorum.

Ailesini tokatlasın yeter küçükken yaptıklarının acısını döve döve çıkartsın Snra aradan babasını da çıkarsın bütün kurtlarım dökülür.
Ayrıca kolundaki bombayı çıkarsın da ondan Snra birilerini dövmeyi düşünsün.

Berke

Vinsmoklardan biri veya 3 tatlı komutandan birini indirirse germa da oğlum helal lan sana deyip sanjiyi adamdan sayarlar.

Daha önce bir ankette bu kadar kararsız kaldığımı hatırlamıyorum. Arcın gidişatına bağlı belli olur ama şimdilik niji diyorum.

İchi farklı bir hava veriyor. Sanji'yle olan geçmişleri de malum. Belki bir boss mantığıyla değil ama hesaplaşma ve gücünü kabul ettirme mantığıyla mutlaka bir kapışmaya gireceklerdir diye düşünüyorum.

Komutanlara gelecek olursak.. Kraker ya 3. komutan ya 2. Ben 1. komutanı Bobbin bekliyorum. O yüzden Luffy eğer Kraker'i yenmemişse en iyi ihtimalle karşılaşacağı rakip Kraker olur. 2. komutanı zor indirir Sanji. Hee Kraker 2. komutansa 1. komutanı hiç indiremez diye düşünüyorum şu an.

Bege gibi adamlar Sanji'ye ufak kaçar. Belki boss olarak babasını yenebilir diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık