Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Kimi İndirir?

Sanji Bu Arc Kimi İndirir?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar. :) Bir anket konusu açayım dedim hazır ara varken. Ve ileri görüşlülüğünüzün sınırlarını zorlayacak bir konu olduğunu düşünüyorum. :D

Bildiğiniz üzere yeni bir arca giriş yaptık. Luffy illaki bu arc birilerini döver. Ee yanındaki en güçlü adamı Sanji'de muhakkak birisini tekmeler. İşte soru da bu. Sanji bu arc kimi döver? İhtimalleri sıralayayım. Arc sonunda kim yahut kimler haklı çıkacak merak içindeyim. :)

1- Vinsmoke İchiji

İlk seçenek İchiji. Oldukça güçlü olduğu belli. Ve Sanji'ye kötü şeyler yaşattı galiba. Öyleki Sanji onu ve Niji'yi gördüğünde ağzındaki sigarayı düşürüyor. Küçükken Sanji'nin attığı yumruk ona işlemiyordu bile. Sizce Sanji bu arc onu indirerek rövanşı alır mı?

2- Vinsmoke Niji
Sıra Niji'de. O da çok güçlü olduğu tahmin edilen ve Sanji'ye kötü şeyler yaşatanlardan. Ve sert mizaçlı biri olduğunu tahmin ediyorum. Sanji bunu alarak geçmişin öcünü alır mı dersiniz?

3- Vinsmoke Judge
Babaya geldik. :D Sanji'nin nefret ettiği birisi bu herif. Çocuğu hapislere tıkmış, ondan umudunu kesmiş ve şimdi ittifak için kullanıyor. Sanji ile dövüştüler ama Judge aldı. Acaba Sanji bundan tüm hıncını alır mı bu arc?

4- Germa yanlısı yahut adamı olan birisi.

Böyle bir adamın varlığından emin bile değiliz. Ama olması halinde Sanji dövüşür mü? En ufak ihtimali bile katmak istediğimden ekledim.

Şimdi bu ihtimaller Sanji'nin Germa ile savaşması halinde olması muhtemel tahminlerdi. Bir de Big Mom ile savaşılması, Luffy'nin Bm'yi indirme kararı alması halinde savaşması muhtemel kişileri seçenek olarak sıralayalım.

5- Üç tatlı komutanından birisi.

Cracker'in akıbeti belli olmadığı için onuda dahil ediyorum. Bİg Mom ile savaşıldı diyelim. Sanji'nin Luffy'nin elindeki en güçlü adamı olarak Big Mom'ın en güçlü adamlarından birisine dalması çok normal. Sizce Sanji Big Mom'ın komutanlarından birisini tekmeler mi bu arc?

6- Tamago
Tamago'nun Big Mom tayfasındaki yeri ne bilmiyoruz. Ama muhtemelen üç tatlı komutanından birisi değil. Ben bu varsayımı yaparak ona ayrı bir seçenek koyuyorum. Tamago uzunbacak kabilesinden birisi. İşini ciddiye alan birisi. Ve Big Mom'a sadık. Bİg Mom ile savaşılması halinde Sanji'nin karşısına çıkması muhtemel kişilerden biriside Tamago. Sizce Sanji bu yumurtayı kırar mı-soir ?

7- Tamago harici herhangi bir Bm korsanı.

Big Mom ile savaşılıyor. Ama Sanji ne tatlı komutanları ile dövüştü ne de Tamago ile. Bunlar yerine başka bir Big Mom korsanı ile savaşıp tekmeye boğar mı Sanji? Dediğim açayım. Yani Sanji Marco'yu Jozu'yu ve Vista'yı dövmüyor onun yerine diğer tümenlerden birisiyle karşılaşıyor.

8- Bege

Bildiğiniz üzere Sanji ile Bege'nin iyi kötü bir hukuku var artık. Sanji'ye nova alamaz diyenlerimiz mevcut. Sanji o kapasitede olduğunu bize gösterir mi sizce?

9- Big Mom ile müttefik birisi.

Bakalım Big Mom sadece Germa ile mi ittifak kurmuş? Başkalarıda varsa Sanji bunlardan birisini döver mi?

10- Düğün davetlileri.

Big Mom'a savaş açıldı diyelim. Davetlilerin hepside arkandayız Luffy der mi? Dememesi halinde Sanji bunlardan birisine dersini verir mi? İşte bu da 10. ihtimal.

Sırada Sanji için kötü ihtimaller var

11- Çöpleri döver. Geçmişi açıklanıp Luffy ile Wano'ya gider.

Bu benim istemediğim bir ihtimal. Ama her şeye rağmen koyayım dedim. Bu seçeneğe verecekler olabilir.

12- Yine birilerine dalar ve boyunun ölçüsünü alır.

Sırada daha kötüsü var. Sanji birilerine dalıyor ama dayak yiyor. Ve vasat bir performansla Wano'ya yol alıyor. Bu en çok istemediğim ve 11. ihtimalle beraber en az şans verdiğim tahmin.

İhtimaller bunlar arkadaşlar. Eğer unutuğum varsa söyleyin ekleyelim. :) Umarım saygı çerçevesinde bol tartışmalı bir konu olur.

Bege Luffy'nin diye düşünüyorum. Kardeşlerine de babasına da ayarı verip yeni Germa lideri olur :a:

Baba Vinsmoke'u ve 1 numarayı dövmek Sanji'ye farz oldu artık. Bunları başkasına yaptırırsa gitsin mutfakta pizza yapsın çıkmasın bir daha :/

Dövüş varsa babasını döver. Kardeşleri de bunu görüp hayran falan kalır, biat ederler falan. :/

Arcın gidisatina bağlı. Vinsmoke'lerin müttefik olma ihtimali yok değil. Elbette bu yol döverek de olabilir. Bunlar güce tapan tipler. Ancak Mom inecekse salt Visnmoke dovmekle kalmaz Sanji.

Cracker muhtemelen ana yemek öncesi aperatif oldu.

Kaldı iki komutan. Birini müttefik alır diğerini Sanji.

Mom'in düşmesinde en büyük pay Luffy'nin olacaktır lakin, tayfasının düşmesinde de bizimkiler ciddi pay sahibi olmali bence. Total olarak en büyük işi bize yaptırır mangaka diye dusunuyorum.

Mom'in inecegini de dusundugumden tatlı komutan diyorum.

Gönül ister şov yapsın ama olmayacak gibi. Komutan alamaz. Ailesi ile ne olursa olsun dövüşmez gibi geliyor. Çöp indirse neye yarar.

Bence H. Haki patlatacak ama yine güçlü birinden dayak yiyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık