Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Ölüsünü doğrayamayacagını ben deil E.oda söyledi.
Bize laf düşmez artık yoksa bende savunuyordum diğer olaylar belliki E.oda'nin gözünde önemsiz.
Burada haklısın fakat biz okuyucular olarak yorum yapabiliriz diye düşünüyorum. Yoksa yarın Oda kalkar gerekli durumları oluşturur Luffy Kadioyu 1v1de indirir, bize de bu düşer.:sapkali:

Resimde buggy olmasa çok güzel olucaktı
Buggy bireysel olarak sorunlu olsa bile. Buggy'nin işi Mf olayında yükseldi Beyazsakal ve Shanks ile olan ilişkisi ve bir çok mahkum ona katıldı ve adam'a Schilik verildi yani konum olarak Buggy de işin içinde oluyor. Yani hem bireysel güç hem de konum olarak düşünmek lazım işi. O yüzden Buggy işi bozmuyor.

Kimler demiş? Ben unuttum oraları, bir bakalım oralara. Senin benim gibi sıradan halktan birisi demişse vay halimize :)
Franky'nin adamları diyor iki kere. Urogue ima ediyor. Igaram diyor. Yani var oğlu var :)
Ayrıca olaya hadi bir de senin açından bakalım: Kaptanlık, sana güç getirmiyor sadece statünü yükseltiyor. Diyelim ki Zoro, kaptan ve 3 yıldızı olsun.Buna karşılık daha son bölümde bilmem kaç defa Sanji hakkında ''çok güçlü'' gibi cümleler kullanıldı. Çok güçlü olmanın unvan ile alakası yok. Direkt saf güçle alakalı .) Bak, senin mantığından gidersek Sanji'nin övülmesi daha takdire şayan bir şey olsa gerek. :D
Sanji hakkın da çok güçlü demekte ne sıkıntı var? Sanji evet güçlü ama Zoro Ve Luffy ile yarışamaz olay bu. Ama Zoro'ya denilenle aynı değil.
1-Kaptan yakıştırılması hiç yapılmıyor.
2- Sai Zoro için ne diyor? Ne kadar mütevazi bir adam, böyle bir güce rağmen turnuvaya katılmadı diyor. Sivri kafalı amca da diyor ki; Şöyle bir bakınca hala Garp'ın torununun adamı, Bu ne demek; Yani böyle bir adam nasıl birinin altında olur demek değil mi? Ki Zoro'nun Luffy'e nasıl katıldığını da biliyoruz :D Adamın korsanlıkla işi yoktu sevmiyordu hatta. İşte bu yüzden Sanji'ye güçlü demeleri ile bunlar aynı şey değil :D

Hawkins'in bu kadar fazla olması garibime gitti. Bu Hawkins sizin Zoro'nuzdan kan almadı mı bir dakika içinde? :(

Franky'nin adamları diyor iki kere. Urogue ima ediyor. Igaram diyor. Yani var oğlu var :)

Sanji hakkın da çok güçlü demekte ne sıkıntı var? Sanji evet güçlü ama Zoro Ve Luffy ile yarışamaz olay bu. Ama Zoro'ya denilenle aynı değil.
1-Kaptan yakıştırılması hiç yapılmıyor.
2- Sai Zoro için ne diyor? Ne kadar mütevazi bir adam, böyle bir güce rağmen turnuvaya katılmadı diyor. Sivri kafalı amca da diyor ki; Şöyle bir bakınca hala Garp'ın torununun adamı, Bu ne demek; Yani böyle bir adam nasıl birinin altında olur demek değil mi? Ki Zoro'nun Luffy'e nasıl katıldığını da biliyoruz :D Adamın korsanlıkla işi yoktu sevmiyordu hatta. İşte bu yüzden Sanji'ye güçlü demeleri ile bunlar aynı şey değil :D
Hmmm Grand Line'da yaşayan birkaç insan söylüyor yani :)

Neyse, Sanji konusundaki son Zoro yorumum bu olsun. :) Sabah sabah iyi vakit geçti. Tartışma amacına ulaştı. :D

Apoo, Killer ve Bege. Bu üç ismi yenebilir, öyle bir şansı var en nihayetinde. Oruç da baya oy almış ama Sanji'nin onu yenmesi çok çok zor. İmkansıza yakın bile diyebilirim hatta. Dayak yedikçe güçleniyor adam. Art arda çok güçlü saldırılar yapmadığın sürece bu adamı yenemezsin. Gördüğümüz kadarıyla da Sanji'de böyle bir güç yok.

Luffy, Zoro, Kid, Law, Uroge bunlari yenmesine ihtimal vermiyorum.
Digerlerini yenebilirde yenemeyebilirde. Yenememe ihtimali yüksek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık