Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Kötü iyi neyi severlerse onları bağlar mevzu ''bu daha kötü'' mevzusu. Dahası olmuyor bu işin. Yalamaki lucci gibi hükümeti över tamam deriz. Adamın görüşü zaten askeri düzen ve disiplin bu yüzden sert karakter. Yok kendi adamı yok çoluk çocuk katili... Bana akainu kötüleyen iyi denizci olarak kuzan yazıyor. Sanki o bombalamamış gibi. Kim neyi görmek istiyorsa onu görüyor hepsi bu.
Doğru amiral sevdiğim için Aramaki'yi de savunmaya çalışırım gerekirse ama yani işim çok zor onda. Sakazuki savunurken mesela kafam çok rahat :D

Kuzan ve Garp’ın adalet anlayışı benzer değil mi zaten?
yok kuzan'nın kendi adalet anlayışı var. benzer olsa kılıç üyesi olurdu. sonradan akaiunu ie savaşı kaybedince tekrar adalet anlayışında değişikliğe gidiyor. garp kadar kesin bir adalet anlayışı yok yani. dragon'nun korsanlara karşı olduğunu düşünüyorum. yoksa adam gidip korsan olurdu. Ancak Z filminde de gördüğümüz gibi bu tip karakterler denizciliği bıraktıktan sonra hükümet sistemini değiştirmeye çalışıyorlar. dragon'nun korsanlara karşı olup olmadığını halen bilmiyoruz. ama korsan olmadığına göre karşı olma ihtimali yüksek.

yok kuzan'nın kendi adalet anlayışı var. benzer olsa kılıç üyesi olurdu. sonradan akaiunu ie savaşı kaybedince tekrar adalet anlayışında değişikliğe gidiyor. garp kadar kesin bir adalet anlayışı yok yani. dragon'nun korsanlara karşı olduğunu düşünüyorum. yoksa adam gidip korsan olurdu. Ancak Z filminde de gördüğümüz gibi bu tip karakterler denizciliği bıraktıktan sonra hükümet sistemini değiştirmeye çalışıyorlar. dragon'nun korsanlara karşı olup olmadığını halen bilmiyoruz. ama korsan olmadığına göre karşı olma ihtimali yüksek.
Bence kılıç üyesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık