Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Şimdi şöyle ki WG'yi tamamen ele geçirebilecek güce sahip bir adam, Dragon falan tanımaz. Ama işte bu güç ile yapılacak bir hamle değil. Sakazuki'nin BB'den 'gelecek planlaması ve kariyer yönetimi 101' alması gerekiyor.
Anladım. :D Haklısın. Akainu öyle bir şey yapar mı ama? :confused: İçinde biraz Aizen olsa... Gerçi Squardoyu ve Ace'i oyuna getirdi bu adam. Yapabilir belki?

Başımıza karolla kesildin. Ciddi misin? değil misin? anlayamıyorum.
WB öldükten sonra mutlu olan insanlara WB'nin ne zararı dokunmuş? Sadece korsan kötü algısına kanan insanlar mutlu oldu.
WB öldükten sonra balık adam adası dahil diğer bir çok ada yıkıma uğradı. Öyle ki senin savunduğun Akainunun eski üstü Sengoku bile WB'nin varlığının kötü insanlar için bir tehdit olduğunu söylüyor.

Uzun lafın kısası hiç bir boktan zarar görmemiş sadece korsanlar kötü algısına kapılmış ve WB'nin ölümünden mutluluk duyan insanların en büyük mimarı Sakazuki. Ama aynı zamanda WB'nin koruduğu ve varlığıyla bile uzak tuttuğu kötülerin cirit atıp istediğini yapmasınında en büyük mimarı Sakazuki. Tüm bunların sonucunda göz yaşı döküp ağlayan üzülen insanlarında en büyük mimarı Sakazuki.

karolla ile ne demek istediğini bilmiyorum.
Neden ciddi olmayayım? İlla Luffy fanı mı olmak lazım?
Sümüklü denilen Coby bile masum insanları düşünürken Luffy umursamazca herkese saldırıyor.
Sonraki manga notlarında denizde it kopukların cirit attığı yazıyor ve oralara adelet gelmedi.Sadece mental sorunları olan sorunlu ve güçlü biri ama öyle yonkuo seviyesi falan değil abartma; ki Jinbei'nin Bm hakkında söyledikleri var bir de onun yumruğunu tutması var.Bir yonkuonun gözmeden geldiğinde hollow olacağı , bir başka amiralle bir yonkuoyu az zararla yenebileceği güçtedir.
Ohara konusuna gelince sonradan Nico Robin'in peşine düşmemesi anlık deliliklerinin göstergesidir bana göre.
Güçlü , kurnaz bir delidir bana göre biraz daha detay için geçmişini bilmek gerekiyor o da artık Sabo beklentisine kalmış ki bana göre Sabo yenemeyecek sonra Dragon halledecek ve hem Dragonla husumeti hem de geçmişi belli olur.O zamana kadar müsade :sapkali:

Adamı yarim panel bile görsem yetiyor , şu seriyi benim için tek başına sırtlıyor . Ciddi , güçlü ve realist.

İndireceği 2. Yonko'nun kim olacağını merakla beklemekteyim. :a:
Bakalım belki yakında bir şeyler görürüz.

Bu adamı birisi çok pis dövecek birgün.Ama öyle böyle değil , ağzına ağzına vuracak.Heh o gün Sakazukinin gerçek yüzünü göreceğiz.Ağlak leş gibi bi adam şeklinde görürsek çok daha hoşuma gider.

Akainu 75 yaşında olacak, Sabo ise en güçlü yıllarını yaşayacak ölmezlerse.
53 yaşındaki Akainu vs 72 yaşındaki Whitebeard gibi olur bu karşılaşma.
Sabo alıyorsa 10 yıl içinde alsın yoksa beni tatmin etmez. :(
Seri bitiminde demek istedim. 1-2 yıl içinde Luffy KK olur büyük ihtimalle. Seri içindeki 1-2 yıl bunu da yanlış anlama şimdi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık