Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
@dX dostum çok ciddiye alıyorsun mesajları. Kimse soykırım desteklemiyor ama şu adamın seriye renk kattığı tartışılmaz bir gerçek bana ve çoğu kişiye göre.

@dX

Dostum Oharalı mısın nesin, nedir bu Sakazuki'ye karşı olan olumsuz hislerinin kaynağı? Adam işini yapan bir asker. Meslek ahlakına sahip.

Bu adamı kötüleyenler eserlerde yaratılan hayali pembe dünyaları gerçek sananlardır. Sakazuki şu mangadaki en gerçek insan.
Her gerçek doğru değil ki ? İyi o zaman insan öldürmek gerçek, doğru bir davranış mı? Hayır.

@dX dostum çok ciddiye alıyorsun mesajları. Kimse soykırım desteklemiyor ama şu adamın seriye renk kattığı tartışılmaz bir gerçek bana ve çoğu kişiye göre.
Valla ben zaman gecirmek icin yaziyorum. Sadece fazla emoji kullanmiyorum :d Fazla ciddiye almasam dahi mizacim boyle bir anlam yukluyor :d

@dX

Dostum Oharalı mısın nesin, nedir bu Sakazuki'ye karşı olan olumsuz hislerinin kaynağı? Adam işini yapan bir asker. Meslek ahlakına sahip.

Bu adamı kötüleyenler eserlerde yaratılan hayali pembe dünyaları gerçek sananlardır. Sakazuki şu mangadaki en gerçek insan.
Oharalıysa ne olmuş?

Her gerçek doğru değil ki ? İyi o zaman insan öldürmek gerçek doğru bir davranış mı? Hayır.
Doğru ne? Kim karar verecek? Meşhur örnek ile insanlığı kurtarmak için bir bebek öldürmek doğru mudur? Kim nasıl cevaplayacak bunu?

Sakazuki kendince doğru olanı yapıyor ki başkasının doğrulanırına saplanmaktan iyidir bence.

Oharalıysa ne olmuş?
O vakit Sakazuki nefreti anlam ve takdir kazanır. Kısasa kısa, göze göz, dişe diş, lex talionis, insan dediğin böyle olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık